«Країна сонячних зайчиків» - соціальний проєкт, який об’єднав зірок українського шоу-бізнесу

Студія «Мамахохотала» презентувала проєкт «Країна сонячних зайчиків»: 12 короткометражних фільмів й 12 додаткових інтерв'ю з експертами

Коментарі 1367
 video

«Країна сонячних зайчиків» – це проєкт, що має на меті висвітлити 12 соціальних тем та звернути увагу українців на важливі питання. Ці теми, в більшості, не мають гучного розголосу у суспільстві: сексуальна освіта дітей, насильство в сім’ї, фейки, толерантність, захист тварин, кібербулінг, життя після війни, проблеми людей поважного віку, донорство, залежності, еко-проблеми, благодійність та натхнення. 

У головних ролях проєкту виступили зірки українського шоу-бізнесу: Олександр Рудинський, Аліна Паш, Олександр Тодорчук, Ахтем Сеітаблаєв, Ігор Кондратюк, Світлана Тарабарова, Марія Артеменко, Ольга Сумська, Анна Добриднєва, Ольга Цибульська та інші.

Автором ідеї проєкту виступив співзасновник та актор студії «Мамахохотала» Євгеній Янович: «Країна сонячних зайчиків» - це, в першу чергу, про просвіту. І ми використовуємо не нудні повчання, а творчість. Ми говоримо про важливі речі не заїждженими тривіальними фразами, а креативом та емоціями. Це проєкт про те, що варто усвідомити, ХТО ми й ДЕ ми. А також, ЩО навколо нас. І, маючи усвідомлення, почати діяти».

Над усіма короткометражними фільмами працювали молоді українські режисери: Христина Сиволап, Аля Бухтіярова, Дмитро Шмурак та інші.

Переглянути та ознайомитись з короткометражними фільмами ви можете нижче:

 video

Бути справжнім супергероєм та рятувати – бути донором крові. Твій сміливий вчинок рятує одразу трьох людей, а вони можуть врятувати вже дев’ятеро, а далі все більше і більше. Один сміливий крок і увесь світ врятовано!

 video

Не треба бути непомірно багатим, аби бути щедрим. Не треба бути талановитим митцем, аби ділитись натхненням. Аби зробити когось щасливим достатньо однієї посмішки, а для благодійності потрібна лише маленька добра справа. Благодійність і натхнення – вони у серці. Лише відкрийте його для світу.

 video

«Це їх сімейні проблеми», «А подружній обов’язок?», «Ти сама винна». В Україні насильство та зґвалтування – табуйована тема. Не мовчіть, просіть про допомогу. На сьогодні, кожна людина, яка страждає від домашнього насильства, має право на безкоштовного державного адвоката.

 video

Життя після 30 років тільки починається. А після 60 років? Кажуть, що не буває чужих дітей, тож може чужих бабусь та дідусів також немає? Ідеальна старість – це коли ти сам в змозі організувати своє дозвілля та розпланувати життя. А для тих, хто потребує нашої допомоги, ми можемо підставити своє плече.

 video

Тобі було б боляче, якби у тебе стріляли? А якщо вдарити струмом? А може заживо зняти шкіру? Тобі було б боляче. Як і тваринам. Ти зможеш жити без хутряної шуби, а вони – ні.

За матеріалами прес-релізу.

Обговорити з іншими читачами:
Погода