Крафтова пивоварня Beermaster Brewery відновлює свою роботу

«Сільпо» поновила роботу броварні Beermaster Brewery у ТРЦ Respublika Park. Пивоварня була відчинена 18 лютого, проте через початок повномасштабної війни встигла пропрацювати менше тижня.

Коментарі 1870

Наразі Beermaster Brewery варить п’ять сортів пива: індійський світлий ель «TOP HOPS», баварське пшеничне пиво «POLONEZ», сесійний пілз «Enjoy 10», темний молочний стаут «BOG SPIRIT» та новітню пивну класику HAZY DIPA «WILD STORM». 

У Beermaster Brewery максимальна увага приділена технологіям варіння, найякіснішій сировині — хмілю, вітчизняному та іноземному солоду, а також зібрана команда натхненних пивоварів, які постійно експериментують з новими смаками. Вже на червень пивоварня планує вийти на повну потужність виробництва та виготовляти 12 000 літрів пива на місяць. 

«Ми у Beermaster Brewery не перестаємо створювати експериментальні смаки та вже готуємо два нових сорти пива для наших Гостей: один символічно до перемоги – «All roads to Victory» («Всі дороги – до перемоги») та Baltic Porter «Iconic». Їх можна буде спробувати в червні. Також на 2022 рік ми запланували низку колаборацій з іншими броварнями, вже зовсім скоро про їхнє втілення зможемо з вами поділимося», — коментує Віктор Ващук, шеф крафтової пивоварні Beermaster Brewery.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода