Кращі українські гравці в покер

Кращі Українські гравці в покер, які стали популярні у всьому світі ! Історії українських гравців в покер, що вигравали найвідоміші світові турніри.

Коментарі 512

Зазвичай у списку найкращих покеристів світу зустрічаються американці та британці, але українці також зробили свій вагомий внесок у спільноту. Ця карткова гра вважається окремим видом спорту через математичні розрахунки та постійне самовдосконалення, тому може здатися складною для новачків. Звичайно, спочатку потрібно вивчити комбінації в покері, а для цього потрібно трохи мотивації у вигляді успішних історій. Тож давайте познайомимося з кращими гравцями України.

Євген Качалов

Євген народився у Києві, але ще в дитинстві переїхав до США разом зі своєю родиною. Спочатку Качалов захоплювався кіберспортом, але з часом повністю занурився у покер. У 2011 році він переміг у Світовій серії покеру і став найвідомішим українським гравцем. Проте ще одна важлива перемога відбулася трохи раніше, 2007 року, коли Євген брав участь у престижному турнірі Doyle Brunson Classic. Зараз покерист продовжує активно грати, але тепер має важливу місію. Він передає виграні на Світовій серії покеру кошти на допомогу українцям, які постраждали від російської агресії.

Олександр Довженко

Це легендарний покерист, який має понад 20 перемог у великих турнірах. Під час European Poker Tour Олександр виграв 220 тисяч євро, здобувши срібло. На Світовій серії покеру Довженко також показав свої здібності і посів 3 місце з винагородою в понад 93 тисячі доларів. Наразі гравець не з'являється на престижних заходах, але він залишив своє ім'я в історії українського і світового покеру.

Ольга Єрмольчева

Ольга народилася в Черкасах, і за свою професійну кар'єру виграла понад 200 тисяч доларів. Вперше покеристка тріумфувала на відомому європейському турнірі EPT, посівши друге місце. Всього за декілька місяців дівчина виграла знову, здобувши вже перше місце на Grand Event RPT у столиці. Проте найбільший успіх стався у 2015, коли Ольга Єрмольчева взяла участь в турнірі Латинської Америки, де виграла понад 100 тисяч доларів. За кілька років покеристка увійшла до складу збірної України зі спортивного покеру та отримала звання кращого гравця турніру. Зараз Ольга рекламує відоме українське казино і продовжує грати у відомих турнірах.

Олексій Хорошенін

Олексій починав з онлайн-покеру, але з часом перейшов у офлайн-формат через більші можливості, виграші та емоції. У 2014 році брав участь у віденському етапі Європейського турніру, де виграв близько 600 тисяч євро. Хорошеніну не щастить у світових турнірах, але на EPT покерист неодноразово перемагав і забирав найбільші нагороди. У 2016 році гравець отримав 400 тисяч євро і ще 217 тисяч всього за декілька місяців. У 2014 році Олексій Хорошенін виграв ще 260 тисяч євро, посівши 4 місце на черговому етапі EPT. На жаль, зараз гравець зробив перерву та проживає у Лондоні. 

Євген Тимошенко

Мабуть, ім'я Євген гарантує певні покерні здібності, адже вже вдруге з'являється у нашому списку кращих гравців. Чоловік народився у Харкові, але ще дитиною переїхав до США. Кар'єру розпочав у 2003 році, і вже у 2008 здобув велику перемогу з винагородою у півмільйона доларів. Євген активно грав у Світовій серії покеру, де понад 30 разів потрапляв у призову зону. Найбільший виграш за кар'єру — 2 150 000$ у Лас-Вегасі, турнір Seventh Annual Five Star World Poker Classic. Наразі покерист живе у США і лише час від часу з'являється на івентах.

Отже, покер — не лише хороший спосіб розважитися і відпочити після складного дня, а й можливість побудувати успішну кар'єру. Можливо, саме ви станете наступним відомим покеристом і опинитесь у ТОП кращих українських гравців.

Обговорити з іншими читачами:
Погода