Креативні сили України працюють єдиним фронтом на інформаційному полі бою

Майже кожен діджитал-воїн зараз намагається виграти битву завдяки своїм професійним навичкам.

Коментарі 1289

Так, Руслан Линник, СEO агенції lion’s pride, разом зі своєю командою та колегами з цифрової сфери створили інформаційну групу Info TANK, яка взяла на себе роль рупора правди в російському та білоруському інфопросторі.

До групи доєдналися більше 250 людей із різних профілів креативної індустрії. Проджекти взяли на себе роль координаторів боротьби. Таргетологи, трафік менеджери та PPC-спеціалісти стали «снайперами», які прицільно влучають в потрібну аудиторію креативами від дизайнерів. Розробники допомагають у створенні лендінгів, а профі із кібер-/ DDoS-атак — кладуть на лопатки державні сайти окупантів.

Завдяки діяльності групи кожен день, майже від початку війни, відбувається інтенсивна інформаційна атака на росію та Білорусь, тим самим допомагаючи розвінчувати їхні пропагандистські фейки. Повідомлення про реальну ситуацію в Україні, звернення до матерів російських військових, заклики до білорусів та заохочення вийти на мітинги в різних містах загалом уже побачило більше 1 мільйона людей.

Кличемо долучитися до ІТ-армії всіх креативних та діджитал спеціалістів України. У єдності — наша сила й ми обов’язково переможемо!

За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода