Креативна агенція Badoev ID розробила комунікаційну стратегію та айдентику для sense bank – банку майбутнього

Українська креативна агенція Badoev ID взяла участь у ребрендингу, розробила комунікаційну стратегію та айдентику для sense bank – нового банку майбутнього, з новою позицією, цінностями та метою. Це не просто ребрендинг – це усвідомлений рішучий крок у майбутнє в країні, в якій він функціонує.

Коментарі 957
«Наша місія – ідентифікація бренду. Саме тому нова позиція та усвідомлена соціальна відповідальність бренду – це те, що хочеться підкреслити, розкритита показати», – розповідає Анна Ковальова, CEO Badoev ID.

Створюючи айдентику для sense bank, ми прагнули, щоб кожна деталь розкривала новий бренд цілковито та зрозуміло. А тому в основу логотипа заклали сучасне бачення абетки Георгія Нарбута – ікони українського шрифтового дизайну 20 сторіччя.

Разом із sense bank ми віримо у майбутнє України та бачимо сенс у продовженні діяльності тут і зараз. Адже банк майбутнього – це банк, який має соціальну відповідальність перш за все перед усією країною, своїми працівниками та клієнтами. Зміни всередині, пошук нових сенсів і реалізація соціальних проєктів – це все те, що підкреслює позицію банку та його подальші плани.

«Ми відчуваємо: світ трансформується, все довкола змінюється та змінюємося ми. Наші конкретні дії тут і зараз формують наше прийдешнє. Саме тому для банку майбутнього ми розробили слоган: «Майбутнє має сенс». Він про віру у нашу країну та кожного, про силу і незламність, про сенс продовжувати робити те, що ми любимо, про що мріємо і що нас надихає!», – зазначає Алан Бадоєв, CEO Badoev ID.
За матеріалами пресрелізу 
Обговорити з іншими читачами:
Погода