Креативна агенція Bickerstaff.835 об’єднала ілюстраторів та створила NFT колекцію для Гостомельського притулку

Після 24 лютого російська армія перестала бути “другою армією світу”. Натомість для них назавжди залишились нові ярлики — окупанти, гвалтівники, орки та інші. Але найбільше за ними закріпилось нове ім’я — “свинособаки”.

Коментарі 2274

Креативна агенція Bickerstaff.835 вважає таке ім’я окупантів образливим для собак. Тому креативники вирішили зробити інструкцію, як легко відрізнити собак від свинособак і проілюструвати її. Креативники зайшли ще далі — зробити ці наглядні ілюстрації NFT токенами. Так розпочався проєкт BARK (Best Artists Raise Kindness) для допомоги Гостомельському притулку.

У притулку в Гостомелі нині понад 500 собак та близько 200 котів. Вони пережили обстріли та окупацію. Зараз тваринам потрібна медична допомога, власникам не вистачає коштів на  їжу і воду для улюбленців.  До благодійного проєкту долучились понад 20 українських ілюстраторів, деякі з них вже достатньо відомі в Україні і закордоном. Вся  інформація про митців зібрана у Twitter акаунті проєкту — там можна подивитися процес роботи, прочитати думки авторів, і дізнатись як на ілюстраторів вплинула війна.

Креативний директор Bickerstaff.835, Ілля Ануфрієнко розповідає: “Це може бути довгостроковим інструментом допомоги, оскільки багато творчих людей хочуть допомогти, але не знають як. Ця платформа може стати майданчиком для творчості людей, щоб їх талант не залишався виключно надбанням інстаграма, а може ще й приносити реальну користь армії та тваринам”.

Для того, аби задонатити на їжу та лікування хоробрим тваринам, агенція створила сайт проєкту. Також креативники розробили доступну інструкцію по створенню крипто-гаманця. На сайті також зібрані NFT ілюстрації та уся необхідна інформація, як допомогти притулку. Наприклад, для тих, хто не хоче створювати крипто-гаманець і купувати ілюстрацію, можна просто задонатити на рахунок притулку.

 BARK
Для тих, хто все ж таки захотів отримати унікальну ілюстрацію і допомогти тваринам — Bickerstaff.835 розробили ексклюзивні офлайн-додатки до NFT. Так, власник ілюстрації може отримати військовий шеврон, як власну відзнаку у ролі лідера вільних собак; ім’я власника може з’явитися на спеціальній Алеї зірок Гостомельського притулку собак; і VIP-пропуск до Гостомельського притулку з безкоштовним пожиттєвим доступом чухати та бавити тварин у будь-який час.
За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода