Креативна агенція Drama Queen створила недраматичний бренд та комунікацію для благодійного фонду

Київська агенція Drama Queen з комерційних клієнтів перемкнулась на соціальні проєкти, які допомагають країні у часі війни. Aid Legion — бренд, створений Drama Queen за 3 тижні.

Коментарі 2564

24 лютого Росія вторглася в Україну. З перших днів війни всі: від великих благодійних фондів до звичайних небайдужих людей, збирали гроші, щоб допомогти нашій країні вистояти.

Але війна продовжується, і Україна все ще потребує допомоги. Так на передовій благодійності з'явився Aid Legion. Фонд доставляє допомогу з усього світу українським захисникам та мирним жителям, які постраждали внаслідок війни.

Війна змінила життя кожного. Креативний ринок не став винятком. Київська агенція Drama Queen з комерційних клієнтів перемкнулась на соціальні проєкти, які допомагають країні у часі війни. Aid Legion — бренд, створений Drama Queen за 3 тижні.

Світові ЗМІ щодня публікують жахливі фотографії із закликами врятувати Україну. Drama Queen вирішили зайти з іншої сторони та обрали протилежну стратегію для Aid Legion. Вони створили недраматичний фонд. Оптимістичний, сильний, сміливий і навіть дещо іронічний.

Аудиторія Aid Legion - іноземці. Жорстока правда полягає в тому, що війну в Україні вони сприймають, як ще одну новину в стрічці. Питання часу, коли вони стануть байдужими і почнуть “скіпати прероли” про війну. Замість давити на жаль, Drama Queen навпаки просять не РЯТУВАТИ УКРАЇНУ, а БОРОТИСЯ РАЗОМ З УКРАЇНОЮ.

«Допийте, будь ласка, каву», — звертається Aid Legion до аудиторії . «Не потрібно відмовлятися від життя, впадати в депресію чи братися за дідусеву зброю. Замість цього - донатьте! Це ваша найкраща зброя в цій боротьбі за свободу та людяність», — інсайт, який ліг в основу відео-експлейнера. 
«Зрештою, ти можеш бути як Гендальф. Тільки по-справжньому» — йдеться у відео:

 video

Пізніше вони створили маніфест під назвою «Ще одна війна», яка відкриває незручну правду. Коли перший шок зникає, кожна нова війна стає «просто ще однією війною десь далеко» для більшості людей із мирних країн. Маніфест закликає: «Не дозволяйте цій війні стати ще однією війною».

 video

«Сумувати, відмовлятися від своїх справ або дзвонити Путіну» — неефективний спосіб підтримати Україну. Допомога Aid Legion будь-яким можливим способом очевидно допомагає набагато більше», — говорить ще один промо-ролик:

 video

Той самий надихаючий тон з'явився і в діджитал-комунікацій фонду. Ділимося оптимістичними новинами з України, відзначаємо успішні благодійні проекти та заохочуємо перейти на світлу сторону, як Люк Скайвокер, але цього разу по-справжньому.

Інстаграм Aid Legion.

Незважаючи на те, що комада агенції перемістилась на захід України та в інші точки земної кулі, вони тримаються разом, як і всі українці.

 «Ми зустрічаємося в Zoom так часто, як ніколи. Щоб підтримати один одного, поплакати разом чи відсвяткувати наші маленькі перемоги. Поступово ми повертаємося до звичного робочого ритму, наскільки це можливо у нинішній ситуації», — розповідає креативний директор Анна Гончарова.

Drama Queen, як і більшість креативних агенцій в Україні, створює соціальні проекти, щоб допомогти своїй країні. У той же час вони також відкриті для співпраці з іноземними компаніями. Агенція вже має в портфоліо декілька успішних міжнародних проектів і готова до більшого.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода