Креативна агенція provid створила «Листівки на майбутнє»

Агенція вирішила створити «Листівки на майбутнє», щоб висвітлити проблему суто формальних календарних свят.

Коментарі 1755

«Напередодні Міжнародного дня захисту прав жінок ми в provid помітили, що серед безлічі свят у календарі є й суто формальні — правильні та актуальні за формою, але позбавлені справжнього змісту в нашій країні. І знайшли принаймні 21 такий день.

Наприклад, День довкілля є, а довкілля під великим питанням. День пам’ятників і історичних місць один на рік, а читаємо ми про чергову зруйновану або занедбану пам’ятку мало не щодня. Дні родини та захисту дітей — це чудово, але із домашнім насиллям, булінгом і правами дітей у нас аж ніяк не чудово. Навіть є День гідності та свободи, утім, мабуть, не всіх людей ця свобода та повага до їхньої гідності стосується.

“Якісь порожні свята”, — подумали ми й вирішили, що в такі суто формальні дні люди можуть дарувати шикарні вітальні листівки. Тож звернулися до найбільшого ілюстраторського агентства України Ilustra. Шістнадцять ілюстраторів, кожен із власним авторським стилем і баченням, створили 21 листівку. Так народився проєкт “Листівки на майбутнє”.

Саме ці листівки ми надіслали від імені нашого агентства державним органам і різним некомерційним організаціям, які, власне, і працюють над тим, щоб подібні календарні дати перестали бути формальними. Ми запропонували комунікаційно висвітлювати цю проблему разом, щоб спільними зусиллями поступово привести ситуацію зі святами до норми, коли дійсно є що святкувати», — пояснив креативний директор Влад Галяпа.

 video
За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода