Креативна HR-кампанія для “Навчай для України” – діти пропонують молоді вакансії мрії

“Навчай для України” оголосила старт прийому цьогорічних заявок на першу хвилю набору учасників Програми, які готові спробувати стати вчителем мрії для сотень дітей, змінити їхнє життя та майбутнє країни.

Коментарі 1175

Для цього на сайтах пошуку роботи, таких як Work.ua, Robota.ua та Happy Monday, розмістили незвичайні вакансії – написані від імені дітей. Оголошення також масово зʼявились в телеграм-каналах, як InternsGo, UniWork, UGEN UA, OWA, та інших.

Слоган креативної кампанії: “Вчитель – це покликання. Тебе покликала Марійка з 7-Б”. Усі дитячі бажання об'єднали з тим, що може отримати майбутній вчитель та розмістили вакансії на найпопулярніших українських платформах з пошуку роботи, та телеграм-каналах.

Серед обовʼязків у вакансіях: “дуже ясно розповідати нові теми, цікавитися предметом, який викладає, знати, що таке реальне життя, вміти не лише навчити новому, а й просто дати пораду”. І такі “вимоги”, що цікаво, і справді є вимогами від школярів. Креативники з Bickerstaff.111 провели опитування серед учнів партнерських шкіл НДУ, та зʼясували, як же вони бачать свого вчителя мрії. Багато школярів хотіли б, щоб їх вчитель був з ними на одній хвилі, грав в PUBG, був цікавим та добрим, та слухав Кузьму Скрябіна. 

Щоб податися на програму, необовʼязково мати досвід роботи вчителем та педагогічну освіту. Потрібно мати диплом бакалавра будь-якої спеціальності, знати один з основних предметів шкільної програми 5-11 класів, бути проактивним і мати бажання розвиватися. 

Ось як це коментує керівниця освітньої організації “Навчай для України” Оксана Матіяш: “Ми шукаємо людей, які хочуть рости та розвиватися і вірять в те, що справжній вплив відбувається через докладання зусиль на місцях. Перш за все ми шукаємо тих, хто хоче розвивати Україну через розвиток освіти та дітей, адже це те, від чого залежить наше довгострокове майбутнє”.

Усі учасники Програми проходять тестування та інтервʼю, далі – спеціальну підготовку для участі: навчальний 6-тижневий інтенсив з базових навичок вчителювання, після чого заняття з педагогіки та лідерського розвитку. Програма надає постійну менторську підтримку, офіційне працевлаштування з додатковою стипендією та унікальний досвід. 

Це шанс сприяти змінам в освітній системі, та подолати освітню нерівність в Україні, яка існує через значний розрив між навчальними досягненнями учнів з великих міст та невеликих громад і містечок. Як бонус, Програма своїм коштом покриває учасникам навчання на магістратурі з педагогіки в Київському університеті імені Бориса Грінченка.  

Всі охочі долучитись до проєкту можуть податися через https://t.me/TeachForUkraine_bot (@TeachForUkraine_bot).  Детальніше про вимоги та деталі участі: https://teachforukraine.org/fellows.

За матеріалами пресрелізу 

Обговорити з іншими читачами:
Погода