Креативна компанія BUCK розширюється в Європу завдяки представництву в Амстердамі

Продовжуючи своє зростання, глобальна креативна компанія BUCK відкрила офіс в Амстердамі, щоб побудувати нові відносини з європейськими талантами, брендами та креативними партнерами.

Коментарі 1663

«Ми раді бачити, які можливості дає наш підхід до креативних компанії на європейському ринку», - говорить Райан Хані, співзасновник та співконтролер BUCK.

Виконавчий креативний директор Вінсент Ламмерс (раніше креативний директор та партнер амбасадорів з Амстердаму) очолив новий офіс BUCK. До Ламмерса приєднався виконавчий продюсер Шанс Вудвард, раніше працювавший в MediaMonks, Leo Burnett та Crispin Porter + Bogusky.  Креативного директора Річарда Грея повернули до Європи з офісу в Лос-Анджелесі, щоб очолити творчий колектив разом з Ламмерсом. Він має багатий досвід роботи, працюючи раніше над такими проектами, як Apple’s Share your Gifts та Tinder’s The Invention of Together.

Вінсент Ламмерс
Вінсент Ламмерс

Маючи офіси в Лос-Анджелесі, Нью-Йорку, Сіднеї та Амстердамі, BUCK працює як єдиний творчий підрозділ, який може вирішити питання місцевих ринків та культурних нюансів, одночасно використовуючи різноманітний штат із 300 креаторів та виконавців.

Про BUCK

BUCK - це глобальна креативна компанія з офісами в Нью-Йорку, Лос-Анджелесі, Сіднеї та Амстердамі.

Заснована в 2004 році, BUCK відома видатною майстерністю та інноваційністтю завдяки співпраці з широким колом клієнтів у культурній та технологічній сферах, включаючи Apple, Instagram, IBM, Nike, Airbnb, Paypal та Pepsi.

BUCK має безліч нагороди включаючи Emmy, кілька золотих Каннських левів, Clios, та понад 150 інших нагород з найпрестижніших змагань у світі.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зверніться за адресою [email protected] або відвідайте buck.co.

Фото: Marie Wanders

Обговорити з іншими читачами:
Погода