Креативний челендж у TikTok "для своїх"

Mirinda mix it blueberry orange — синій газований напій, зрозумілий лише «для своїх», з’явився на українському ринку навесні 2020. Для запуску нової продуктової лінійки команда PepsiCo разом із Mokco agency розробила ідею креативного челенджу в TikTok.

Коментарі 4064

Завдяки використанню трендових механік у новій соціальній мережі ми отримали понад 2 мільйони переглядів.

Завдання

Виявилося, усе не так ізі, як того б хотілося. Оскільки вода мала неприродний колір* і фарбувала язик споживачів у синій, український ринок негативно сприйняв новий продукт. Відповідно влітку 2020 ми отримали новий запит — підготувати діджитал-кампанію для зміни інформаційного фону навколо продукту.

Ідея:

А якщо взяти найбільш неоднозначну частину продукту й зробити на ній акцент? На таке здатні лише сміливі бренди, як-от Mirinda! Тому ми чесно і, головне, яскраво сказали: Mirinda mix it blueberry orange фарбує язик у синій. І це кльово! Саме такий підхід відповідає формату спілкування покоління Z — жодних прикрас, тільки трушність.

Реалізація

Майданчиком для проведення активації ми вибрали TikTok. Чому він? Саме ця соціальна мережа дає нам змогу спілкуватися з молодою цільовою аудиторією. У TikTok чіткий меседж можна доносити у форматі короткого ролику. Саме так найкраще сприймає інформацію покоління зетів. Крім того, соцмережа дозволяє брендам отримувати UGC порівняно легко. А відтворюваний контент cрямований на залучення аудиторії до самостійного створення без зайвих зусиль.

В ідею активації ми заклали всіма улюблене змагання з дитинства — щось на швидкість. Цього разу на швидкість треба було пити Mirinda й демонструвати синій язик на камеру. Для популяризації челенджу #Кольорінда ми підібрали блогерів, яких дивляться активні, стильні , «незрозумілі» підлітки. Саме таких тіктокерів ми знайшли серед резидентів блогерського будинку Ulove. 

Як це було, можна переглянути тут:

Результати 

Основним показником рекламної кампанії ми зафіксували перегляди публікацій та охоплення. Завдяки підібраному трендовому формату та інтеграції в контент популярних серед молоді блогерів нам вдалося отримати понад 2,1 мільйона переглядів та 124 000 взаємодій. Серед взаємодій отримали не тільки лайки, а також і високий відсоток шерабельності контенту та коментарі, у яких користувачі розповідали про свої ситуації споживання напою.

Одним із головних показників вірусності контенту для TikTok вважають глибину перегляду. Тому ми скалькулювали середній час перегляду, який становив 13 секунд, а це 87 % від усього відео. 

То як працювати з челенджами в TikTok?

— Визначте ціль свого челенджу: UGC чи перегляди. Відповідно до цього розробіть креативну ідею.

— Підберіть пул блогерів з аудиторією, яка відповідає вашому продукту.

— Блогерів має бути не менше 10 для досягнення критичної маси контенту й мінімального охоплення аудиторії.

— Адаптуйте контент під специфіку блогера: скетч, танець чи вайн, дотримуючись головної креативної ідеї.

— Треки для челенджу мають містити мінімальний брендинг задля більшої вірусності.

*Синій колір газованого напою Mirinda і, як результат, синій колір губ і язика після вживання викликаний наявністю в продукті харчового барвника — діамантового синього Е 133. Він є безпечним і дозволений законодавством України.

Фахівці відділу якості заводу-виробника на щоденній дегустації перед відправкою напою у продаж перевіряють зразки кожної партії за всіма показниками, що гарантує якість і безпеку продукту, який випускають.

Клієнт: Mirinda, Марія Євтушенко - digital specialist csd & snacks category, Дмитро Крижановський - Brand Manager Flavors, Water & Lipton

Агенція: Mokсo agency, Боть Валерія — Business Development Manager, Лівік Ольга — Creative Director, Дубець Іван — Creative Copywriter.

Блогери: Ulove Home.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода