Креативний digital на інформаційному фронті: Gif-пак «Слава Україні!»

Наша команда включилася в інформаційний спротив із першого дня широкомасштабної війни. На шаленому адреналіні й бажанні робити для перемоги те, що вмієш найкраще: сенси, дизайни, слова. Бо це теж зброя.

Коментарі 3495

Сьогодні ми зробили те, на що не було часу та чого нам не вистачало цими днями. Ми запустили Gif-пак в Instagram, щоб підтримувати наші Збройні сили, наших волонтерів, наших рятувальників та щоб разом йти до перемоги.  І виявилося, що цього gif-паку не вистачало багатьом! Так, лише за перші 3 дні він отримав органічних 52 тисячі використань!

Щоб знайти гіфки, використовуйте ключові слова: «Моко», «Слава Україні», «ЗСУ», «ДСНС», «Дякую» тощо — і додавайте їх до своїх сторіз та репостів. 

«На війні кожен має робити те, що в нього найкраще виходить. Ми в МОКО експерти в креативному диджиталі, тому подякувати ЗСУ, волонтерам, ДСНС, підтримати економіку, надихнути людей на перемогу вирішили саме через диджитальний спосіб: створення патріотичного гіфтпаку для Instagram та стікерпаку для Telegram під назвою «Слава Україні!». Віримо в перемогу, віримо в силу духу українського народу», — ідейна натхненниця проєкту, client service director MOKO Тетяна Мальшакова.

Крім того, ми адаптували їх для Telegram і створили стікерпак, додати який собі ви можете за посиланням: https://t.me/addstickers/SlavaUkraini_2022.

Ці гіфки — це доповнення до іншої нашої діяльності на інформаційному фронті. З першого дня війни команда агенції разом із digital-добровольцями з усієї країни працює за такими векторами:

- створення мотивувального контенту для наших захисників, зокрема для комунікації генштабу. Деякі з цих креативів «пішли в народ» і їх зустрічаємо в неочікуваних місцях. Наприклад, наш «Якщо Бог існує — він носить форму ЗСУ» можна встановити як обкладинку картки ПриватБанку в GPay.

- корисний контент. Тут і інфографіки для населення, і листівки. Але найулюбленіше — це зрозумілі та прості pdf-інструкції до NLAW, Javelin та Stinger.

- інформаційний спротив. Ми створили декілька лендингів і відеороликів для населення росії та білорусі, якими намагалися достукатися до свідомості людей цих країн, із закликами зупинити війну.

- приватні ініціативи колег зі сфери, що ніби карається законом (якщо його можна так назвати) держави-агресора. Дуже веселої діяльності, якщо ви розумієте, про що ми ;)

Яких стікерів, на вашу думку, не вистачає? Пишіть свої варіанти нам у direct: https://www.instagram.com/moko.digital/
Бо «Посівна-2022» в розпалі.

А перемога точно буде за Україною!

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода