Креативний звіт AdForum Business 2020

2019 рік видався напрочуд щедрим на креативні рекламні задуми. AdForum склав рейтинг найбільших нагороджуваних рекламних кампаній.

Комментарии 5409

Цей рейтинг унікальний, адже він поділений на окремі бізнес-сектори. Він був складений за допомогою бальної системи: кожному надається коефіцієнт від 1 до 5 відповідно до географічного покриття та кількості конкурсних робіт.

Звіт дозволяє рекламодавцям та агенціям оцінити свою конкурентоспроможність.

Цього року з’явилась нова категорія – Tech, що представлена на ряду з Automotive, Luxury & Premium, Health & Beauty, Travel & Tourism, Food & Beverages, Retail та Finance & Insurance.

Переможці:

  • Tech. Категорія з шаленим розвитком – нові розумні гаджети та додатки з’являються кожної хвилини. Найбільше суддів вразили Serviceplan Group та Dot Inc. з першим мультимедійним пристроєм для людей з вадами зору та анімація «Поділіться своїми подарунками» як плід сумісної співпраці TBWA та Apple.
 video
  • Luxury & Premium. BETC зберегла своє перше місце з попереднього року разом з брендом Lacoste та кампанією «Врятуй наш вид».
 video
  • Finance& Insurance. CHE Proximity та страхова агенцією NRMA здобули перемогу у номінації за рішення виплачувати гроші сім’ям, будинки яких постраждали від природних катастроф.
 NRMA Safety Hub - CHE Proximity
  • Automotive. Forsman & Bodenfors отримали перше місце за інноваційну ініціативу EVA та дбайливе ставлення до жінок.
 video
  • Retail. FCB з провокаційним відео «The Whooper Detour» для Burger King набрало найбільше балів.
 video
  • Food & Beverages. FCB з Burger King та DDB Chicago з Skittles зайняли почесні перше та друге місця.
  • Travel &Tourism. Ogilvy разом з Deutsche Bahn спонукали німців подорожувати своєю країною, відкриваючи для себе нові цікаві місця.
 video
  • Health & Beauty. Найбільш нагородженою кампанією в цілому стала Viva La Vulva від AMV BBDO. Вони створили унікальний контент для Libresse та набрали в чотири рази більше балів, ніж кампанія, що зайняла друге місце (The Non-Issue від McCann Paris).
 video

Креативний звіт AdForum Business заснований на результатах багатьох конкурсів, включаючи Cannes Lions, the Epica Awards, D&AD, the Clios, the One Show, the LIA, Eurobest, Adfest, Dubai Lynx, New York Festivals, the FAB Awards, the World Luxury Award, Andy Awards та інші.

Детальний рейтинг за посиланням.  

sostav.ua

Обсудить с другими читателями:
Погода