Креативники надрукували чернетку Акту Незалежності на футболку, щоб зібрати гроші на дрони

Креативна агенція IAMIDEA запустила проєкт AКT t-shirt — футболки зі зображенням чернетки Акту проголошення Незалежності.

Коментарі 1062

За допомогою проєкту, агенція збирає гроші на армію дронів для президентського фонду UNITED24. За донат сумою від 1500 гривень, у подарунок можна отримати унікальну футболку. Ініціатива створена, аби вшанувати людей, які боролися за Незалежність тоді, і які захищають її сьогодні.

Чернетка Акту Незалежності була записана вранці 23 серпня 1991 року в звичайному шкільному зошиті. Написали її Левко Лук’яненко, Сергій Головатий, Михайло Горинь та В’ячеслав Чорновіл.

«Ми обрали чернетку, тому що вона уособлює саме шлях до свободи, а не фінальний результат. Це шлях, який ми всі разом проходимо знову», - розповідає про створення AKT T-shirt директор зі стратегії, Арам Сімонян.

Замовлення креативники прийматимуть до 23 вересня, після чого опублікують звіт про передану фонду суму. Надіслати донат та обрати футболку можна на сайті проєкту або через Інстаграм сторінку @akt.tshirts

“Зараз йде боротьба і за минуле, і за майбутнє - за це варто битися. Аби наблизити результат та перемогу, необхідно щодня підтримувати армію. Футболки - це лише невелика подяка тим, хто зробить пожертвування до фонду”, - коментує проєкт арт-директор Олег Шедловський.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода