Кредобанк шукає креативну агенцію, щоб перевернути ринок

Кредобанк оголосив тендер на закупівлю послуг креативної агенції для рекламно-інформаційного супроводу послуг банку.

Коментарі 1192
Банк прагне втілювати нову стратегію, перевернути ринок і ставити позначку «Done» навпроти своїх найбільш амбітних цілей. А це неможливо без допомоги крутого креативу – сміливого, як стрибок з парашутом, і довершеного, як Мона Ліза. Саме тому Кредобанк оголосив тендер на закупівлю послуг креативної агенції для рекламно-інформаційного супроводу послуг банку.

Для чого це?

Ми хочемо рекламуватися і гарно виглядати у різноманітних медіа впродовж наступних двох років. І не тільки. Для цього нам потрібні красиві зображення, відео, анімації, неповторна візуалізація і оформлення усіх необхідних елементів: платіжних карток, фотозони, презентацій, листівок тощо. І так, щоб креативненько було

Хто потрібний?

Компанія з досвідом роботи на ринку креативних послуг не менше 5 років. З непоборним бажанням співпрацювати з нами. З працівниками, які прагнуть, вміють і втілюють. Які згенерують божевільну ідею, причешуть її, заколишуть і огорнуть нею всю нашу заплановану комунікацію так, щоб коли це побачать люди, то був «WOW!». А ні, не «WOW!», а «WOW WOW WOW!».

«Ми хочемо, щоб креативна команда була з нами одним цілим, розуміла наші потреби і була на крок попереду в своїй креативності, амбіційності та довершеності. Ми точно не шукаємо взаємовідносин «замовник-виконавець». Спільна робота на спільний результат, який перевершує очікування – ось що ми шукаємо», - розповів директор департаменту маркетингу Кредобанку Андрій Мельник.

Словом, потрібна крута креативна агенція. Якщо ви такі, то вам до нас!

Що робити?

Ось тут є всі деталі, що робити, куди писати, які саме послуги нам потрібні. Переходьте за лінком і подавайте свої заявки!

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода