Криптовалютна біржа EXMO запустила власну колекцію NFT з історією компанії

Глобальна криптовалютна біржа EXMO створила унікальну колекцію NFT, яка розповідає історію біржі з перших днів її існування. 100% зібраних коштів із благодійного розпродажу буде направлено на допомогу жителям України, які постраждали від військової агресії Росії.

Коментарі 1484

На честь свого дня народження, біржа EXMO представила своїм користувачам власну NFT-колекцію, присвячену 8-річній історії криптобіржі. Колекція складається з 38 NFT, кожна з яких висвітлює знаменні події не лише в історії компанії, а й у криптосвіті загалом. Так, наприклад, можна придбати NFT з all-time-high і all-time-low ціною біткоїну, а також подивитися на світ через окуляри СЕО біржі.

“24 лютого нам виповнилося 8 років. Ми, як завжди, планували багато святкових активностей, які, з очевидних причин, скасували. Але саме цей день і став приводом для створення нами фонду допомоги Save Ukraine для підтримки українців, які постраждали від російської агресії. У нашій NFT колекції ми поділилися з вами емоціями та розповіли історії про те, як ми розвивалися та зростали. Наразі, NFT з історією продаються з метою благодійності, а всі зібрані кошти спрямовуються на допомогу мирним жителям України”, — коментує Сергій Жданов, СЕО EXMO.

Купити унікальний NFT від EXMO можна вже на OpenSea за ціною 0,1 ETH. Усі зібрані кошти будуть направлені до фонду “Save Ukraine”. Як повідомляється у блозі платформи EXMO, метою фонду є підтримка постраждалих мирних жителів України внаслідок війни. Будь-хто може зробити крипто-внесок в одній з 13 криптовалют, а також за бажанням стати волонтером фонду. “Save Ukraine” надає допомогу за численними напрямками, починаючи від доставки провізії першої необхідності, до фінансової допомоги.

За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода