Кулінарні відеоісторії від Herbalife Nutrition з Юрієм Ковриженком у головній ролі

Кейс для «Herbalife Nutrition».

Коментарі 1702

Herbalife Nutrition мав рацію щодо правильного харчування ще задовго до того, як це стало мейнстрімом. Щоб донести ці знання до аудиторії, бренд разом з відомим українським шеф-кухарем Юрієм Ковриженком створив унікальну «Кулінарну книгу» з рецептами на основі своєї продукції. Ці рецепти перевернули уявлення про приготування страв, які раніше здавалися складними або не зовсім корисними.

Достатньо замінити найменш корисні інгредієнти страв на продукцію HN - і навіть найшкідливіші, але такі любі й бажані, кулінарні guilty pleasures перетворяться на доступні і корисні рецепти на кожен день. Це справжня магія від Herbalife Nutrition, якій ми присвятили шість кулінарних відео-історій.

Завдання

У межах великого проекту «Кулінарія від Herbalife Nutrition з Юрієм Ковриженком» перед нами постало завдання відзняти шість кулінарних роликів з бренд-амбасадором. У цих відео-історіях ми повинні були продемонструвати унікальність та легкість приготування знайомих і абсолютно нових страв разом з продукцією Herbalife Nutrition. Завдання ускладнювало те, що на зйомки у нас було усього 4 дні!

"Кулінарія від Herbalife Nutrition з Юрієм Ковриженком" - це квінтесенція шарму шеф-кухаря, його унікальних талантів та дивовижних якостей продукції Herbalife Nutrition. Нам вдалося знайти окреме місце кожному з цих важливих моментів та сплести їх в єдиний концепт. Наш шеф-кухар - не просто недосяжна зірка. Він - наш особистий ментор, який надихає. Уявіть, що ви потрапили на його кухню та нарешті побачили, що ж справді готують зіркові шеф-кухарі для себе, від чого вони отримують справжнє гастрономічне задоволення.

 video

Наша ідея полягає у тому, щоб поєднати душевність процесу зі стильною динамікою та показати кухню як окремий світ, що кожен може відкрити для себе разом з Herbalife Nutrition. Приготування їжі, мов перформанс, поруч з тим, хто втілює самого тебе. Все в твоїх руках!

 video

Реалізація

Препродакшн

Отже, озброївшись ідеєю, наша команда прийняла виклик. Ми продумали всі деталі зйомки, ідеї кожного прояву. Провели скрупульозну препродакшн підготовку: від зустрічі з фуд-стилістами та об'єднання кількох команд учасників до створення ідеальної синергії в роботі. Написали шість унікальних сценаріїв до кожної відео-історії, намалювали розкадровки та режисерські сторіборди, разом з режисером підготували трітменти.

 video

Робота з селебріті

Окремо провели роботу по взаємодії з героєм наших роликів - Юрієм Ковриженком. Ідеальна, чітка інтеграція зірки в робочий процес тривалої зйомки –  це наше окреме досягнення і гордість.

 video

Зйомки

Щоб відпрацювати кожен момент зйомки на всі 100%, ми проводили на майданчику понад 12 годин щодня. Попри всі складні ситуації, що можуть скластися від час продакшену, ми навіть не збилися з нашого плану. Чітке дотримання графіку і вирішення будь-яких питань одразу дало нам змогу витримати велике фізичне та моральне навантаження.

 video

Постпродакшн та запис звуку

Після основного процесу зйомки ми перейшли до найцікавішого - постпродакшену. Ми контролювали процес монтажу на всіх етапах, узгоджуючи з клієнтом кожну деталь. Окремо треба виділити роботу над озвученням кожного ролика на студії звукозапису, адже у нас було багато закадрового тексту, який мав ідеально лягти у візуальний ряд. Декілька днів ми писали звук разом з Юрієм Ковриженком, вносячи правки до текстів на місці за будь-якої потреби.

 video

В результаті ми впоралися із завданням на відмінно і ще раз впевнилися, що успіх – це злагоджена робота кожного члена команди і одна велика загальна мета, що запалює кожного.

 BACKSTAGE

ТІТРИ

Herbalife Nutrition

Marketing manager - Юлія Овсянникова

Marketing coordinator - Анна Трубникова

New Strategies Group — digital communications agency (idea and maintenance)

CEO — Володимир Чернер

Client-service Director — Ігор Рудяк

Creative Director — С’єдіна Анна

Account Manager — Горай Дар’я

Copywriter — Коритник Сергій

Art Director — Бондаренко Олексій

Designers — Горяжа Ольга, Горщевська Анастасія

Production: Fish Media

Director-Producer — Нікола Капарник

1`st AD — Дмитро Мартин

DOP — Карачевський Микита

Focus Puller, Camera Assistant — Олександр Хоменко

Technical Producer — Анатолій Попович

Assistant — Вікторія Кхван

Food Stylist — Віталія

Food Stylist’s Assistant — Оксана

Linear Editor —Дмитро Прудкий

VFX, 3D —Олег Білобров

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода