Кумедні герої у новій упаковці заквасок для йогуртів GOOD FOOD

Компанія GOOD FOOD презентує нову упаковку заквасок для йогуртів з якою буде веселіше піклуватися про здоров'я.

Комментарии 1367

Нову упаковку більше інших оцінять батьки маленьких дітей. Адже мало знати, який продукт корисний, потрібно ще вмовити на нього малюка. А яскраві, кумедні герої допоможуть перемикнути увагу дитини з солодощів і снеків на корисні йогурти. Для молодих людей, які тільки налаштовуються на хвилю здорового харчування, стильна упаковка стане ще одним приводом пишатись своїм вибором. Адже коли ти дбаєш про своє харчування - ти завжди на стилі.

Нова упаковка приверне увагу не тільки дітей, а й дорослих:

А в новому логотипі зашифровано кілька смислів:

1. Символ «Інь-Янь», який говорить, що все взаємопов'язано. Подбай про свої бактерії і вони подбають про твоє здоров'я і молодість.

2. Дві бактерії, пульсуючі життям. Останні дослідження говорять, що від стану мікрофлори залежить не тільки наскільки людина енергійна, але і його лібідо.

3. Сонце. Сонце в поєднанні з біфідобактеріями сприяє виробленню серотоніну, гормону радості. Ви знали, що 90% серотоніну виробляється в кишечнику? А всі говорять шоколад, шоколад. А коли сонця мало, на допомогу прийде наш Йогурт з вітаміном D3 і біфідобактеріями, для вироблення серотоніну.

4. Мозок. Кількість нервових клітин в слизовій оболонці шлунка настільки велике, що багато вчених сьогодні називають їх сукупність «другим мозком». Цей «другий мозок» не тільки регулює м'язову активність, контролює імунні клітини та гормони, а й виробляє більше серотоніну - молекул щастя, - ніж головний мозок.

5. Зерно. Як і зерно, наші бактерії живлять силою, енергією і є джерелом життя.

6. Кишечник. У кишечнику зосереджується 80% імунітету, отже, здоров'я.

Закріпити це все вирішили слоганом, який можна не тільки вимовити, але і показати: «Good Food - Здоров`я тут».

За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода