Kuna Family запустила мобільний додаток Kuna XO для купівлі і продажу крипти

Провідник у світ децентралізованих технологій Kuna Family запустила новий мобільний додаток Kuna XO і зробила світ криптовалют доступним кожному.

Коментарі 2019

З цим додатком купувати, зберігати  та продавати крипту стало аж занадто просто: без верифікації, без очікування транзакцій, без складних графіків, операцій та ордерів. Просто 3 кліки, і криптовалюта миттєво опиняється на вашому балансі. Інтерфейс Kuna XO настільки простий, що в ньому розбереться і мала дитина, і бабуся, можливо, навіть песик.

Для кого створений Kuna XO?

  • Для тих, хто не розібрався з криптою. У всіх нас є друзі, які завжди питають, де купити крипту, а потім постійно ставлять  питання про ордери, стакани, зростання Bitcoin, і що буде, якщо натиснути на кнопку, яку не можна чіпати. Kuna XO створено саме для таких користувачів, щоб вони могли купити свій перший Bitcoin без зайвих питань.
  • Для тих, хто хоче накопичувати. Накопичити на відпустку, автомобіль або новий iPhone складно, коли гроші постійно кудись діваються з карти. Краще відкладати гроші одразу в крипту з Kuna XO: менша спокуса витратити, велика вірогідність примножити.
  • Для тих, хто боїться втратити ключ від криптогаманця. Kuna XO звільняє своїх користувачів від проблеми із запам'ятовуванням ключів. Усі криптоактиви прив'язані до Google або Apple аккаунту. Просто і безпечно!
  • І для всіх інших! Kuna XO – це додаток взагалі для всіх, хто так чи інакше чув про крипту, хоче її купити.

Історія створення найбільш зручних та зрозумілих інструментів для торгівлі криптовалютами почалась 10 років тому. У 2011 році Михайло Чобанян, майбутній засновник Kuna Family, вперше познайомився з криптовалютами. Протягом двох років він накопичував Bitcoin, вивчав технології блокчейну та перспективи їх використання. Як раптом у квітні 2013 року настала банківська криза на Кіпрі. Депозити були зконвертовані в акції банків, що спричинило  паніку серед інвесторів, і ті почали шукати альтернативи акціям, які знайшли у Bitcoin. Ціна Bitcoin злетіла з $30 до $249 в один момент. Почувши цю новину, Михайло серйозно задумався про те, що робити з власними криптоактивами. У пошуках ідеї для бізнесу він зіткнувся з банальною проблемою – входу в крипту і виходу з неї. Так зародилась ідея пункту обміну криптовалют. У 2014 році Михайло, не маючи особливих здібностей у веброзробці, власноруч створює сайт Kuna Bitcoin Agency, на якому починає купувати та продавати крипту. 11 березня 2014 року вперше з’явилась стаття про стартап Михайла на ain.ua – і цей день став Днем народження першого публічного криптообмінника на території СНД.

Цікавий факт! Назва Kuna тісно пов'язана з історією України. Так у часи Київської Русі називали одну з існуючих валют, яка вимірювалась у шкурах куниці. Коротке слово, гарне звучання і відсутність згадок в Інтернеті надихнули Михайла зупинитись на цій назві.

Усі операції купівлі-продажу Михайло Чобанян проводив під час особистих зустрічей. А це – довго, незручно, небезпечно. Тому логічним продовженням розвитку його проєкту стало максимальне спрощення цих процедур: оплати мають відбуватись онлайн за допомогою зручних способів розрахунку. Так простота та легкість купівлі-продажу криптовалюти стали головною фішкою Kuna. Після підключення всіх необхідних фінансових інструментів стартап Михайла Чобаняна виріс зі  звичайного сайту з оголошеннями до повноцінної криптоплатформи – на світ з’явилась https://kuna.io/.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода