“Купідонь” на благо безпритульних тварин

До Дня закоханих фонд Happy Paw ініціював акцію “Стань Купідоном для тваринки з притулку”, метою якої є прилаштування та допомога безпритульним тваринам, які постраждали від війни.

Коментарі 787

Ефект-маска “Paw Love” рандомно обирає для користувача тварину із Покровська, Сєвєродонецька чи Краматорська, Нікополя або ж Херсона для якої можна стати персональним янголом-Купідоном. Більше коментарів і використань маски — більше шансів, що безхатні коти та собаки знайдуть свою родину.

Протестувати ефект в Інстаграм.

Пса Тузіка у 2014 знайшли військові під Пісками і передали в Покровське товариство захисту тварин, якому, через війну, довелося переїхати в Черкаси. Худу і знесилену кішку Сойку волонтери евакуювали з Сєвєродонецька. Хворого собаку Боню з Торецька знайшли покинутим і прив’язаним до будки. Через війну у ці хвилини тисячі безпритульних тварин продовжують страждати, а таких історій як у Тузіка, Сойки та Боні з кожним днем стає більше. Притулки переповнені зляканими і знедоленими тваринами, тому чим більше з них опиняться у сім’ях з турботою і теплом, тим більшу кількість зможуть врятувати волонтери у майбутньому.

День закоханих це свято сповнене любові і добра, тому фонд Happy Paw вірить, що навіть якщо спільними зусиллями вдасться змінити долю однієї тварини — це вже буде чудовим результатом.

Акція до Дня закоханих ініційована в рамках програми  “Ф-підтримка” Happy Paw та Фокстрот задля допомоги безпритульним тваринам з притулків, які евакуйовались із зони бойових дій або прийняли евакуйованих тварин.

Підтримати постраждалих тварин можна за лінком: https://happypaw.ua/ua/once/card/106.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода