Квартира в Німеччині — вигідна інвестиція

Стабільна економіка, ВВП, що зростає, прозора законодавча база Німеччини формують сприятливий інвестиційний клімат. Для іноземців, які хотіли б вигідно вкласти гроші, найбільш привабливим сектором залишається житлова нерухомість. Її завжди можна здати в оренду, продати або використати для власного проживання.

Коментарі 862

Збираючись на https://geoln.com/ua/property/germany купити квартиру в Німеччині, важливо врахувати деякі нюанси. 

Переваги квартири в Німеччині

  • Зростання ринку. Хоча німецька нерухомість періодично дешевшає, значного зниження, а тим паче обвалу цін не було вже давно. Це означає, що в майбутньому квартиру можна буде вигідно продати.
  • Великий вибір варіантів. Ви можете обрати житло в сучасному ЖК або таунхаусі, купити компактну «гостинку» для студента чи економного одинака або повноцінну квартиру, яку орендує сім’я. Серед інвесторів, що готові вкласти велику суму, популярністю користуються прибуткові будинки та апарт-готелі.
  • Можливість зекономити. Терплячий покупець може дозволити собі квартиру більш високого класу завдяки дешевій іпотеці (0,8–1,8%) та аукціонам від судів, банківських установ.
  • Шанс оформити посвідку на проживання (ПНП). У випадку купівлі нерухомості вартістю 250 тисяч євро і більше інвестор може подати документи на отримання офіційного статусу для подальшого проживання в Німеччині.

Особливості придбання житлової нерухомості ФРГ

Дорогі квартири у великих містах можуть бути неприбутковими в довгостроковій перспективі. Вартість квадратного метру в Німеччині висока, наприклад, в Мюнхені — це 8 тисяч євро. При цьому оренда цього ж метру складатиме біля 19–20 євро. Така нерухомість буде довго окупатися. Набагато вигідніше обирати квартири в менших містах або невеличких населених пунктах поблизу мегаполісів. Якщо ж є бажання купити нерухомість саме в Мюнхені, Гамбурзі чи Берліні, оптимальним варіантом буде компактна студія.

Для супроводу угоди варто наймати ріелтора. Німецький ринок нерухомості має безліч особливостей і нюансів, про які іноземні інвестори зазвичай не знають. Це може призвести до додаткових витрат, невигідної покупки або й штрафів (наприклад, за невнесені податки, що супроводжують угоду). Кваліфікований співробітник надійної агенції допоможе успішно оминути всі підводні камені процесу купівлі квартири.

Висновки

Придбання квартири в Німеччині може бути вигідним інвестиційним кроком, але тільки, якщо рішення виважене. Особливої уваги потребують об’єкти нерухомості, що купують для подальшої здачі в оренду та/або перепродажу. Самостійно розібратися в тонкощах національного ринку нерухомості інвестору-початківцю дуже складно. Це робить актуальними послуги ріелторських агенцій, які спеціалізуються на обслуговуванні іноземних покупців. У цьому випадку можна скористатися експертними консультаціями, отримати детальний розрахунок прибутковості, зробити вибір з гарантовано ліквідних об’єктів. Ще однією перевагою буде повний юридичний супровід.

Обговорити з іншими читачами:
Погода