Лідер покерної індустрії PokerMatch запускає новий формат партнерства – резидентство

На відміну від звичного амбасадорства бренду, на яке найчастіше обирають покеристів чи стрімерів, резидентом може бути представник будь-якої галузі, який захоплюється покером.

Коментарі 3225

Резидент PokerMatch – це товариш і партнер, євангеліст ідеології та філософії.

Наш покер-рум прагне популяризувати спортивний покер серед людей із найрізноманітнішими інтересами. Найкращий спосіб донести нашу філософію «Покер — це спорт» до всіх сфер — мати своїх представників у кожній з них. Резиденти для  PokerMatch є представниками різних груп та аудиторій, та об’єднує їх один критерій — любов до покеру. Хтось із них уже давненько в ділі, а хтось робить перші кроки у грі, але всі вони хочуть просувати спортивний покер. 

Одним із перших резидентів PokerMatch став Ілля “ZippO” Лапідус. Молодий та талановитий репер з Миколаєва, ZippO вже має чималу армію прихильників. У Іллі – десятки тисяч підписників у соціальних мережах, а його треки користуються популярністю серед покоління Z. На PokerMatch він грає під ніком zmusic і завжди намагається витиснути за столом максимум! Можливо, з часом у його репертуарі з’явиться що-небудь на покерну тематику, принаймні зараз покер — це головне захоплення виконавця.

Вибір PokerMatch упав саме на молодого яскравого артиста, який зухвало заявляє про себе, вривається в тусовку й будує свою творчу кар’єру, стрімко рухаючись до перемог, як справжній спортсмен.

ZippO: «Я відносно недавно познайомився з покером, близько двох років тому. У покері для мене головне екшн, яскраві емоції та дух суперництва. Основне – турнір, під настрій також кеш-ігри залітають. Щоб налаштуватися на гру, потрібно попрацювати над своїми помилками з минулих ігор, провести їхній розбір. Оскільки покер мені подобається, особливо налаштовуватись не треба. Завжди хочеться вибити кого-небудь та влаштувати екшн за столом. А так дисципліновано розглядаю індивідуально кожну ситуацію й граю спокійно.

Оскільки я недавно граю, великих регалій у покері не маю. Але вірю, що попереду чекають великі перемоги! Що ж до музики, то мої треки “Куришь часто”, “Остаток слов” мають велику популярність та набирають багато прослуховувань на стрімінгах».

Яна Горська

Яна грає в покер уже багато років, проте лиш останнім часом вирішила займатися цим професійно. Ви напевне вже перетиналися з нею за столами live-серій PokerMatch UA Millions в Одесі й Києві. Яна Горська — майстер спорту міжнародного класу зі спортивних танців, досвідчена гонщиця та трейдер криптовалют. В онлайн-покері свої перші кроки наша резидентка зробила саме на PokerMatch, де грає під ніком YaFirst. Зі слів Яни, вона й досі вчиться тонкощів гри та готується до успішного виступу на WSOP.

Михайло “BlackStack94” Потьомкін

Михайло — майстер кеш-гри, автор популярного блогу «Царство Анубіса» на сайті GipsyTeam та переможець великого хедз-ап-турніру «Цар гори», що проходив наприкінці минулого року на PokerMatch. BlackStack94 — дипломований поліграфолог і може з легкістю визначити, правду ви кажете, чи ні, а з 2019 року професійно займається покером. Міша вважає, що покер — це спорт і бізнес водночас, і можна розвиватися з обох боків. 

Руслан Бангерт, СЕО PokerMatch International, на своєму каналі «Директор покеру» відкрито й емоційно поділився враженнями щодо резидентства: «Я просто тащуся від цієї новини та від складу людей, що стали нашими першими в історії резидентами. Ми вірні своєму власному шляху свободи, де медіаактиви не обтяжені ексклюзивними контрактами. Ми просто запрошуємо активних та волелюбних людей співпрацювати з нами! Робіть що хочете, живіть своїм життям,  просто будьте нашими резидентами, і ми разом зробимо щось класне!».

Команда резидентів PokerMatch постійно розширюватиметься. Стежте за новинами!

Обговорити з іншими читачами:
Погода