Лікарня у метавсесвіті стане реальністю завдяки Thumbay Group

Компанія охорони здоров’я Thumbay Group, що базується в ОАЕ, запускає новий проєкт – перша в світі лікарня у метавсесвіті.

Коментарі 1309
Очікується, що віртуальні сервіси, вдосконалені технологіями AR і VR, почнуть працювати в жовтні 2022 року. Нагадаємо, що Adobe, Epic Games, Meta, Microsoft, NVIDIA, Qualcomm та інші заснували Форум Стандартів Метавсесвіту.

Для чого потрібна лікарня у метавсесвіті?

За допомогою доповненої та віртуальної реальності група створить захопливі дистанційні консультації з лікарями. Потенційні пацієнти можуть перевірити заклади, перш ніж вибрати постачальника послуг з будь-якої частини світу.

Dr. Thumbay Moideen, засновник і президент Thumbay Group, очікує запуск проєкту до жовтня цього року. Це буде повна віртуальна лікарня, куди люди «приходитимуть як аватари» і консультуватимуться з лікарем. Пацієнтам дозволять побачити, як виглядає лікарня в метавсесвіті, якщо вони подорожуватимуть і прийдуть до медичного закладу Thumbay. Ці технології також можуть бути дуже корисними для пацієнтів, які довго перебувають на лікуванні, або людей зі стійкими обмеженнями.

«Наприклад, тривалий час з нами був житель Шрі-Ланки, який був паралізований після автомобільної аварії. Його сенсорні рухи зникли, але мозок функціонує. Він може віртуально відвідувати свою кімнату на Шрі-Ланці за допомогою технологій AR і VR. Це мотивує пацієнтів, які перебувають на тривалому лікуванні, і дає їм надію, що вони зможуть повернутися до своєї країни», - Dr. Thumbay Moideen.

Компанія також планує використовувати технологію доповненої реальності і камери з розпізнаванням обличчя. Ця інтеграція штучного інтелекту в їхню лікарняну систему допоможе їм ідентифікувати пацієнта за номерним знаком автомобіля та його обличчям. Отже, коли пацієнт приходить на прийом, його карта вже відкрита. Процес пред’явлення посвідчення особи або страхової картки буде скасовано. Якщо пацієнт йде в аптеку, камери розпізнають його обличчя, і система вкаже фармацевту, що пацієнт прийшов за ліками.

За матеріалами https://pingvin.pro/
Обговорити з іншими читачами:
Погода