Лімітована серія Jaguar E-PACE з’явилася в Україні

Лімітована серія найбільш практичних автомобілів Jaguar з’явилася в Україні. E-PACE – компактний кросовер у лінійці бренду, вперше представлений у спеціальній серії InMotion Edition в унікальній комплектації.

Коментарі 1692

Поєднуючи виразний дизайн та виключну маневреність, авто доступні у 2-х варіантах: E-PACE S InMotion Edition та E-PACE R-Dynamic S InMotion Edition. 

Спеціальна назва версії «InMotion Edition» підкреслює асоціацію з постійним рухом та унікальним досвідом керування. Перший E-PACE презентували у 2017 році, тоді ж одразу стало очевидно: кросовер найбільше пасує пасіонаріям. Активно рухаються вперед, підкорюють кар’єрні вершини, виграють спортивні турніри, і все – заради життєвої динаміки та нових емоцій. Саме такий тип власників найчастіше обирає E-PACE, і власне для них представлено лімітовану серію.

Авто E-PACE InMotion Edition обмежені для продажу 50-ма одиницями, і перші вже привертають увагу на дорогах. Оснащення спеціальної серії відрізняється від звичайних комплектацій E-PACE підкресленим спортивним характером та технічними можливостями у поєднанні зі щоденними потребами. Динаміка спорткару з функціональністю позашляховика – ось головна причина, з якої кросовер E-PACE стає все популярнішим в Україні.

Особливості комплектації E-PACE InMotion Edition

Авто оснащено 2-літровим бензиновим двигуном потужністю 200 к.с із системою повного приводу. Раніше цей кросовер був доступним на ринку України лише з дизельними двигунами.

На відміну від інших комплектацій E-PACE в Україні, усі 50 лімітованих кросоверів InMotion Edition стандартно укомплектовані: сучасними системами Pro Services, точкою доступу до Wi-Fi, технологією Smart Settings, системою моніторингу дорожнього руху позаду (версії SE та НSE), додатками Android Auto та Apple CarPlay.  Також на спецсерію діють унікальні умови придбання, а саме вигода до 230 000 гривень*.

Загальна особливість усіх стандартних тепер технологій для лімітованої серії: кожен водій за кермом такого авто зможе краще розслабитися і подорожувати з більшим комфортом. Системи реагують швидко, полегшуючи доступ до потрібних функцій та посилюючи безпеку.  Технологія Smart Settings автоматично ідентифікує водія за ключем та телефоном, запам’ятовуючи його дії. Надалі самостійно налаштовує положення сидінь, дзеркал та мультимедіа. Система моніторингу дорожнього руху позаду попереджає про інші авто, пішоходів та невидимі для водія об’єкти. Це ідеальний варіант для виїзду з паркувального місця заднім ходом. 

Кожна з доступних лімітованих версій серії InMotion Edition – E-PACE S та E-PACE R-Dynamic S – вирізняється власними акцентами комплектації.

E-PACE S InMotion Edition:

 • Повний привод
 • Система контролю руху на всіх поверхнях (ASPC)
 • Система Jaguar Drive Control (Dynamic, Comfort, ECO та Дощ/Лід/Сніг)
 • Динамічний контроль стійкості (DSC)
 • Преміум світлодіодні фари зі світлодіодними елементами денного світла
 • Шкіряне кермо
 • Сидіння з шкіри, з електрорегулюванням і підігрівом
 • 10-дюймовий сенсорний дисплей на передній панелі
 • Навігація
 • Камера заднього виду
 • Передній та задній парктроніки
 • Система автономного екстреного гальмування (AEB) (місто та пішоходи)
 • Система розпізнавання дорожніх знаків із адаптивним обмежувачем швидкості
 • Система утримання смуги руху (LKA)
 • Запасне колесо
 • Двері багажного відділення з електроприводом

Версія R-Dynamic S InMotion Edition зосереджує всі опції лімітованих авто E-PACE S InMotion Edition, пропонуючи додатково:

 • Пакет зовнішнього оздоблення R-Dynamic
 • Передні протитуманні фари
 • Перемикачі передач під кермом із чорним покриттям
 • Шкіряне кермо з емблемою R-Dynamic
 • Стеля Morzine кольору Ebony
 • Металеві накладки на педалі

Регулярна вартість* Jaguar E-PACE S InMotion Edition стартує від 1 507 150 гривень, а з вигодою – від 1 276 850 гривень.

E-PACE R-Dynamic S пропонується від 1 652 570 гривень, з вигодою вартість становить від 1 422 270 гривень.

Спортивний характер, універсальні функції позашляховика, компактний дизайн та технічні інновації відтепер поєднані в єдиній лімітованій серії – E-PACE InMotion Edition.

*Під вигодою мається на увазі зниження вартості автомобіля на 230 000 гривень, що є еквівалентом 7 000 євро від регулярної вартості Jaguar E-PACE, доступних на складі в Україні. Вигода розповсюджується виключно на автомобілі у наявності на складі в Україні. Розрахунок розміру вигоди у гривні проведено відповідно до курсу на 31.08.2020, який вказано на winner.ua.

Вартість автомобіля вказана для базової комплектації із урахуванням вартості додаткового обладнання. Вартість розрахована станом на 31.08.2020 року за курсом, розміщеним на сайті winner.ua. Наданий розрахунок є попереднім та вимагає уточнення у офіційних дилерів Jaguar Land Rover в Україні. Вказана вартість, розрахована за курсом, вказаним на www.winner.ua. на 13.08.2020, та надана для ознайомлення, не є комерційною пропозицією (офертою), остаточна вартість автомобіля визначається у договорі купівлі-продажу на дату його укладання.

Пропозиція діє в офіційній дилерській мережі Jaguar Land Rover на всій території України, окрім АРК та зони проведення Операції об'єднаних сил. Кількість авто обмежена. Термін дії пропозиції: з 01 вересня по 31 грудня 2020 року, або до моменту продажу останнього автомобіля на складі в Україні, на який розповсюджується дія пропозиції (залежно від того, що наступить раніше). Вказана вартість надана для ознайомлення, не є комерційною пропозицією (офертою), остаточна вартість автомобіля визначається у договорі купівлі-продажу на дату його укладання.

Повний перелік опцій, що входить до кожної комплектації, уточнюйте в офіційних дилерів Jaguar.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода