L’Oréal купує австралійський люксовий бренд косметики Aesop

Французька L’Oréal погодилась придбати австралійський бренд косметики класу люкс Aesop за 2,53 мільярда доларів.

Коментарі 748
Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на джерела.

Угода завершує кілька місяців переговорів, оскільки інші компанії, включаючи приватну інвестиційну компанію Permira та китайську інвестиційну компанію Primavera Capital, також виявили інтерес до австралійського бренду, що належить бразильській Natura & Co.

Таким чином L’Oreal приєднується до групи розкішних брендів, таких як Lancome та Yves Saint Laurent, оскільки французька компанія робить ставку на продовження руху до високоякісної косметики.

"Ця угода знаменує собою зміну стратегії M&A L’Oreal, яка зазвичай орієнтована на Останніми місяцями компанія L’Oreal купила Skinbetter Science, американський виробник кремів для догляду за шкірою, які розповсюджуються через лікарів, щоб розширити ще один сегмент "активної косметики", з такими брендами, як La Roche-Posay і SkinCeuticals.

Для бразильської косметичної фірми Natura угода допоможе скоротити заборгованість і зосередитися на розвитку інших підприємств. Депозитарні розписки Natura в США зросли на 15% наприкінці торгів після оголошення угоди. На торгах у Парижі акції L’Oreal подорожчали менш ніж на 1%.

За матеріалами https://www.epravda.com.ua/
Обговорити з іншими читачами:
Погода