Lacoste святкує своє 90-річчя

Lacoste розпочинає своє 90-річчя. 90 років культовому крокодилу. 90 років французької спортивної моди. 90 років руху, який народився на полі та перейшов від спорту до вулиці.

Коментарі 974
Але це не просто чергова ретроспектива. Крокодил святкує свій день народження з унікальною енергією - живучи сьогоденням і вшановуючи людей, які сьогодні керують серцебиттям бренду в усьому світі.

Заснований оригінальним крокодилом Рене Лакостом, цінності бренду - французька елегантність, рух, знання, креативність і переосмислення - плавно протікають протягом десятиліть.
 video
Вперше полюбився спортсменам, натхненний вільною елегантністю власної професійної спортивної родини та харизматичних друзів Рене, крокодил поширився по всій Франції, на тенісному корті та полі для гольфу, за межами корту та поля, лінії та кордону. І з кожним новим куточком світу, до якого торкався Lacoste, відбувалося унікальне культурне запліднення, яке глибоко впливало та зазнавало впливу вуличної культури, з’являючись на подіумах у світі моди, співпрацюючи з музикантами, художниками та творцями, прокладаючи собі шлях через новаторський вінтаж-ретро сцені та був вписаний у поп-культуру.
 video
Крокодил є потужним ідентифікатором для багатьох сьогодні – він представляє живу, пов’язану спадщину, яка ніколи не припиняє рухатися.

Ніхто не міг уявити, який вплив матиме бренд на моду та культуру, які настільки поширені та різноманітні. І що важливіше, вплив цих спільнот на бренд. Спільноти Lacoste продовжують наповнювати бренд цим вируючим духом, винаходячи та переосмислюючи те, що означають для них коди бренду. Вони допомагають рухатися крокодилу.
 video
З цим багатим культурним натхненням Lacoste був готовий розробити змістовну, емоційно насичену кампанію до 90-ї річниці. Але як бренду підкреслити унікальність своїх спільнот, віддалених як стилістично, так і географічно? Прийнявши близько до серця її роль міжкультурної ланки, створивши кампанію «неможливих зустрічей», яка стала можливою завдяки магії стилю та кіно.
 video
Кампанія зіставляє пари восьми субкультур, кожну з яких було знято у власному значущому місці та контексті, щоб підкреслити як їхні відмінності, так і неочікувану схожість – пошук унікальної симетрії в їхніх улюблених місцях, дивовижні паралелі в колірній палітрі їхнього одягу та вражаючі контрасти між мінімалістичним і максималістським духом. Завдяки потужності Lacoste кожен дует бере участь у неочікувано смішному модному діалозі, коли вони зустрічаються та встановлюють зоровий контакт у момент взаємної оцінки свого стилю. Два світи, які об’єднує розділений екран, доповнюють один одного. Кілька несподіваних споріднених душ пов’язані через Lacoste.
Обговорити з іншими читачами:
Погода