Лакофарбові матеріали: українці обирають українське

Як правильно вибрати лакофарбову продукцію? Для ремонту, будівництва та інших цільових робіт. Чи варто довіряти українським виробникам? Міжнародна компанія-виробник лакофарбових матеріалів вирішила дізнатись, які критерії впливають на вибір українських споживачів. Маркетингове дослідження здійснило «Бюро Маркетингових Технологій».

Коментарі 3419

Інсайт - виявилося, що авторитет «європейської якості» та надійності зарубіжних брендів вже не має суттєвого впливу на споживацьку поведінку. 67% опитаних респондентів обирають українських виробників лакофарбових матеріалів.

Дослідження нещодавно проведене серед 200 респондентів – клієнтів мережі  магазинів «Епіцентр», методом особистого інтерв'ю face-to-face. Під час дослідження визначені ключові цілі покупки лакофарбової продукції. Перше місце займає косметичний ремонт – 51%. Для капітального ремонту купують 27% опитаної аудиторії, з метою проведення точкових робіт – 14%. ТОП-3 країн серед іноземних виробників, яким віддають перевагу 25% опитаних: Німеччина, Фінляндія, Естонія.

На що звертають увагу споживачі? Інформація на упаковці повинна мати основні технічні характеристики: маркування та умови використання, термін придатності та об'єм банки, особливі властивості товару. Візуальна привабливість упаковки важлива для аудиторії з доходом вище середнього. Прихильність до конкретного бренду характерна для споживачів старше 40 років. Переважна більшість учасників дослідження (65%) вважають, що українські лакофарбові матеріали цілком задовольняють їх потребам у сполученні ціна-якість. І купують «українське» для ремонту власного житла.

Покупку фарби, лаку або емалі здійснюють як досвідчені професіонали, так і любителі для побутових потреб. Спеціальні характеристики, на які звертають увагу споживачі: зносостійкість, покриваючі властивості, умови використання, колір і палітра, а також рекомендації продавця-консультанта. Момент істини: який фактор найбільше впливає на вибір ЛФМ? Значну перевагу респонденти віддають ціні – 65%. Натуральність речовин і поради майстрів є важливими для українських покупців, але головним критерієм є ціна.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода