Ланцюг єдності The Free World Gathering: як українці об’єднали вільних людей вільного світу

24 серпня, у День Незалежності тисячі людей вийшли на центральні вулиці міст і взялися за руки, щоб показати: вільний світ разом

Коментарі 855
 video

Українці за кордоном і волелюбці, які нас підтримують, утворили ланцюги єднання в 82 країнах і 1560 містах. Так учасники продемонстрували, що свобода — найвища цінність усіх людей вільного світу.

Головні вулиці міст у різних куточках планети прикрасили синьо-жовті стяги, національна символіка та плакати Don’t Give Up On Freedom, Hold For The Free World, Stand For Freedom. Учасники вшановували пам’ять загиблих героїв, співали гімн й українські пісні, виступали з промовами, закликаючи світ разом боротися за свободу.

Подію підтримали Міністерство зовнішніх справ України, Міністерство культури та інформаційної політики України, Netpeak Україна, «Київстар», ОLХ. Багато українських і закордонних ЗМІ анонсували акцію. Зокрема, згадували про The Free World Gathering у Українському телемарафоні #UAразом, на Урядовому порталі, в «Українській правді»,  «Укрінформ», The Page, польській газеті для українців «Наш вибір» і на австралійському порталі TOPNews. У соцмережах долучитися до ланцюга єдності закликали Святослав Вакарчук, alyona alyona, Євген Клопотенко, Дмитро Гордон, Наталя Могилевська й інші.

Відеоманіфест, айдентику й промоматеріали The Free World Gathering розробив український офіс Ogilvy, а команда брала участь у організації живих ланцюгів у Польщі, Чехії, Румунії, Італії та Португалії. Офіси компанії в Британії та Гані також підтримали акцію та утворили ланцюги єднання своїми командами.

За матеріалами пресрелізу.
Обговорити з іншими читачами:
Погода