Латвійські волонтери та агенція Cube створили проєкт Stopify на підтримку Збройних сил України

Латвійське агентство Cube Agency створило простий сервіс, який дозволить вам передавати невелику щомісячну пожертву на Збройні сили України, допомагаючи їм швидше закінчити цю божевільну війну.

Коментарі 1077

За останні кілька місяців ми звикли до новин про жорстоке вторгнення Росії в Україну. З весни, на жаль, ентузіазм до пожертвувань і допомоги зменшився. Хоча підтримка зараз важлива як ніколи. Що ми можемо з цим зробити?

Роздумуючи над тим, як активізувати інтерес до пожертвувань, ми придумали просту ідею. Широко поширеною є підписка на різноманітні стрімінгові сервіси, щоб дивитися телешоу за ціною чашки або двох смачного латте. Що, якби ми могли підписатися на набагато важливішу «зручність» — можливість жити з вільним та демократичним контентом? Зараз на карту поставлено мир і майбутнє світу.

Після кількох місяців волонтерської роботи з невеликою самовідданою командою творчих професіоналів створили Stopify. Простий сервіс, який дозволить вам передавати невелику щомісячну пожертву на Збройні сили України, допомагаючи їм швидше закінчити цю божевільну війну.

Платформа працює за місячною передплатою: користувачі обирають один із трьох «планів», які можна змінити або скасувати в будь-який момент. Пожертви надходять до спеціального фонду Stopify, яким керує партнер проекту Ziedot.lv, найбільша благодійна організація Латвії. Кошти будуть спрямовані на закупівлю обладнання та інші життєво необхідні речі для бійців, а Посольство України в Латвії надаватиме інформацію про нагальні потреби Збройних сил. Деталі про використання пожертвуваних коштів будуть доступні в акаунтах у соціальних мережах Stopify.

Проєкт буде діяти до дня перемоги України або до дня підписання мирної угоди на умовах української сторони.

Активність передплатників приємно здивувала. За перші 24 години після запуску сервіс зібрав понад 10 000 євро. За перші дні – майже 30 000 євро. Метафора стрімінгових послуг допомагає повідомити про доступність і активно шерити ідею проєкту у соціальних мережах.

Ініціатива заснована на добровільних засадах.

Креативний директор: Maris Upenieks
Розробник: Cube Agency

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода