Lazarev.agency потрапила одразу в дві номінації Awwwards

Українську дизайн-агенцію диджитал продуктів Lazarev.agency номінували у категорії «Агенція року», а кейс команди UkrainianPower змагається за звання «Сайт року».

Коментарі 713

Awwwards — одна з найпрестижніших світових премій у сфері вебдизайну. Наприкінці кожного року міжнародне журі, до складу якого входять відомі дизайнери та розробники, голосує за проєкти та професіоналів, які найбільше відзначилися за рік. Далі на сайті премії розпочинається голосування, де серед кандидатів, які увійшли до шортлиста, вибирають найкращих з найкращих.

Наразі голосування вже розпочалося й триватиме до 27 січня. Важливий кожен голос, тож не зволікайте віддати свій. У категоріях є по 40 номінантів. Щоб дізнатися більше про кейси та проголосувати, переходьте на сайт премії.

У номінації Сайт року можна віддати голос за такий проєкт Lazarev.agency:

  • UkrainianPower — це шоукейс незалежних українських креативних агенцій.

«В основу контент-стратегії та дизайну ми заклали емоційний сторітелінг. Тому сайт встановлює тісний зв’язок з міжнародною спільнотою на емоційному рівні та спонукає їх до партнерства з українськими агенціями», — Олександр Кошицький, Design Lead.

 UP_red dot V4

«Я неймовірно радий, що рік розпочинається з номінацій світової премії, де змагаються українські кейси з міжнародними. І зараз я кажу не тільки про проєкти Lazarev.agency. Вірю, що в 2023 році ми не збавимо темпи й ще зможемо здивувати самі себе», — коментує Кирило Лазарєв, CEO та засновник Lazarev.agency.

Нагадаємо, Lazarev.agency має понад 90 нагород у сфері дизайну, серед яких Awwwards, The Webby Award, Red Dot, The Drum Awards. Більш того, це єдина компанія з України, яка отримала премію Webby у 2022 році разом з Netflix, Google та Spotify.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода