Le Silpo випустили новорічні адвент-календарі з ексклюзивним наповненням

Усього випущено 2000 календарів, прибуток з їхнього продажу перекажуть через UNITED24 на флот морських дронів.

Коментарі 1260

Адвент-календар проілюстрував художник Олександр Грехов, чиї роботи стали одним із символів української боротьби за свободу. Всередині календаря — 24 цукерки ручної роботи від «Власної кондитерської» Le Silpo. Крім того, кожен десятий календар із сюрпризом від UNITED24 та амбасадорів платформи. Серед подарунків — браслети «Азовсталь. Символ незламності», футболки, світшоти й сумки з колекції The Power of Freedom, футбольний м’яч з автографом Андрія Шевченка, боксерські рукавиці від Олександра Усика, постер із підписом астронавта Скотта Келлі, вінілові платівки з автографами Imagine Dragons тощо.

«Уже багато років солодкі адвент-календарі є символом прийдешніх свят у всьому світі, — говорить Марія Дашенко, бренд-менеджерка LeSilpo. — У 2022-му ми вирішили випустити особливий адвент, щоб згадати визначні події, які відбувалися протягом дев’ятьох місяців війни і стали втіленням українського характеру та сили. Півник на поличці у Бородянці, свято бавовни, скляний міст, що встояв після ракетного удару, паляниця, “Євробачення” та ще багато чого. Для кожної з них “Власна кондитерська” обрала свій смак».

Ідею благодійного адвент-календаря запропонувала команда Antiprotiv creative agency. Загальний наклад налічує 2000 штук (замовити). Вартість одного адвента – 1950 грн. Також був випущений спеціальний наклад 100 штук. Він містить три додаткові цукерки від кондитерської Honey, створені у формі бавовни, літака «Мрія» та пса Патрона, а також гарантовані подарунки у кожній коробці. Вартість календаря — 10 000 гривень (замовити).

«Майже 8 місяців UNITED24 об'єднує довкола допомоги Україні людей зі 110 країн, — говорить координаторка платформи UNITED24 Ярослава Гресь. — За цей час ми реалізували десятки проєктів та сотні зборів. Але цей адвент-календар особливий. Напередодні Нового року він дає можливість озирнутися і ще раз відчути, наскільки гідно українці проходять найбільше випробування в історії нашої країни. І хоча настрій в українців зовсім не святковий, але одне спільне бажання на всіх ми таки загадуємо — якнайшвидшої перемоги. Віримо, що її наближатиме і цей календар, адже весь прибуток з продажів буде спрямований через UNITED24 на флот морських дронів. Він зможе захистити мирні міста України від російських кораблів та змінить хід подій на українських морях».

 video
За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода