Легендарні німецькі коктейлі Катленбургер заходять на український ринок

Після 30 років лідерства на німецькому ринку, бренд коктейлів Катленбургер стартував продажі в Україні. Продукція доступна в мережі магазинів Таврія

Коментарі 1711

Katlenburger Kellerei GmbH & Co - сімейний бізнес, що був заснований в 1925 році доктором Віллі Демутом та став найбільшою виноробнею у Європі з того часу.

Продукція Катленбургер доступна у 20 країнах світу. Компанія переробляє сік з місцевих і екзотичних фруктів. Асортимент компанії дуже широкий: фруктові вина і літні прохолодні напої, медовуха і коктейлі, а також фруктові глінтвейни. Знамениті фруктові коктейлі “Тропіка” вже готові до споживання, що дозволяє влаштовувати тропічне свято будь-де та будь-коли. Гасло кампанії у літній сезон такий: "Де б ти не був, відчуй тропіки".

Коктейлі “Тропіка” готові до споживання і представлені у чотирьох сортах*:

  • Exotic Fizz (Екзотік фіз);

  • Sex on the Beach (Секс он зе біч); 

  • Piña Colada (Піна колада); 

  • Swimming Pool (Свімін пул).

"Україна є стратегічно важливим експортним ринком для нас. Катленбургер продовжуватиме інвестувати в Україну, щоб мати можливість росту",- коментує Олександра Демут, керуючий директор винзаводу Катленбургер. "Українці люблять фруктові коктейлі, готові до споживання - для вечірок вдома або зустрічі з друзями в модних місцях. Ось чому ми зараз розпочинаємо нашу літню кампанію з коктейлями Tropica ".

Якість Катленбургер підтверджена перемогами на виставці Німецького сільськогосподарського товариства (DLG), продукція сертифікована міжнародними стандартами DIN EN 22000:2018 та міжнародним стандартом IFS. Продукція Катленбургер вже була відзначена нагородами Red Dot Design Award (2019) та Німецькою премією дизайну у 2020 році.

На виноробні Катленбургер працюють понад 100 працівників, які виробляють до 300 000 пляшок фруктового вина на день. Річний оборот компанії становить близько 30 мільйонів євро.

За матеріалами прес-релізу. 
Обговорити з іншими читачами:
Погода