Легке життя від Roshen та Saatchi & Saatchi Ukraine

«Треба ставитись до цього легше…» – напевно, кожному доводилось чути ці слова у свій бік. І не дивно, в такому турбулентному світі люди стресують максимально та регулярно переймаються через дрібниці.

Комментарии 1688

Saatchi & Saatchi Ukraine та вафлі Wafers від Roshen впевнені: життя було б набагато простішим, якби люди ставились до нього трішечки легше. Цю думку було взято за основу нової комунікаційної платформи для бренда Wafers.

«Як і кожна правильна стратегія, наша будується не лише на потребах людини, а й на властивостях продукту. Тут вафлям Wafers від Roshen є чим похвалитись: вони неймовірно легкі, адже навіть найбільша упаковка не відчувається в рюкзаку. Дев’ять шарів вафель та начинки балансують смак, тому незчуєшся, як цілої упаковки вафель вже нема», – прокоментував ідею Костя Шнайдер, креативний директор Saatchi & Saatchi Ukraine та Publicis Groupe Ukraine.

Для запуску платформи команда Saatchi & Saatchi Ukraine створила кілька історій про людей, які не переймаються через суспільні стереотипи та почуваються легко в будь-яких ситуаціях. Адже з Wafers від Roshen легко жити легше!

 video
 video
За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода