Лекційна програма від ВАРТО на Ukrainian Design: the Very Best Of

Молодіжна організація спілки дизайнерів ВАРТО як співорганізатори виставки-конкурсу Ukrainian Design: the Very Best Of, підготувала насичену програму для всіх, кому небайдужий дизайн у будь-яких його проявах.

Комментарии 1997

 

Програма триватиме  півтора лекційні дні, і розпочнеться у вівторок, 14 жовтня, о 15-00 - відразу після digital-блоку від UDAC. Саме тому перший виступ продовжить тему дизайну в цифровому середовищі. Дмитро Новіков розповість про основні принципи дизайну інтерфейсів та іконок. На вас чекає майстер-клас по роботі в Sketch.app (OS X)

О 17-00 Світлана Островська розповість про секрети та істинне значення українських символів, які останнім часом набрали значної популярності. Не пропустіть її лекцію під назвою «Як зробити сильним свій message: Тризуб, Оранта та таємниці вишиванок».

Після цього запрошуємо приєднатися архітекторів – тому що фахівці з KARarchitects та in.Lab architects демонструватимуть проект павільону України для ЕКСПО 2015 в Мілані.

Юрій Кайгородцев, Кирило Цуман та Юрій Кривохатько розкажуть про параметричні методи проектування та реалізацію їх на практиці.

Наступного дня, 15 жовтня, лекційна програма розпочнеться о 15-00.

Першою виступатиме Настася Амаі, арт-директор Amai designlab. Вона поговорить зі слухачами про два шляхи розвитку промислового дизайнера. Її лекція має назву Від ідеї до виробництва на прикладах.

О 16-30 Сергій Данилів звернеться до теми енергоефективності. Його гостро  актуальна лекція має назву Енергозберігаючі системи у дизайні. Чи може тепло бути дизайнерським? Сонячний енергобудинок та пасивний будинок. Новий погляд на використання каміння.

Два наступні семінари будуть дуже актуальними для тих, хто нещодавно почав свій шлях у дизайні, і хоче зробити це своєю професією.

О 18-00  Віталій Кирилів із промовистою темою «Я КОНЦЕПЦІЯ» поділиться натхненням і дасть орієнтири для полегшення просування себе як дизайнера.

А о 19-30 Святослав Збруй поділиться власним баченням теорії та підходу до проектування об'єктів промислового та архітектурного дизайну. Його лекція

«МОЖЛИВІСТЬ ? ДОСВІД ?ТАЛАНТ ? РЕАЛІЗАЦІЯ» завершить цей лекційний день.


http://sostav.ua

Обсудить с другими читателями:
Погода