Лекційний блок від Школи візуальних комунікацій на Ukrainian Design: the Very Best Of

У п’ятницю, 17 жовтня, з 11 до 16 години в рамках семінарської програми Ukrainian Design: the Very Best Of ми пропонуємо вам серію лекцій, підготовану партнерами нашого конкурсу - Школою візуальних комунікацій.

Комментарии 1906


Об 11-00 Олександр Трегуб,  арт-директор дизайн-студії Akademia, розповість про "Метод казанка: як вирішувати завдання в області web-дизайну". Автор обіцяє слухачам розкрити кілька лайфхаків з оптимізації робочих процесів.

О 12:15  про нові медіа в рекламній та кіноіндустрії розповість Роман Базурченко, креативний директор пост-продакшн студії Terminal FX. Ви дізнаєтеся про потенціал розвитку і застосування медіа технологій в Україні та за кордоном. 

Графічних дизайнерів та всіх, хто цікавиться типографікою, запрошуємо на лекцію Миколи Ковальчука, присвячену українській кирилиці, а також тенденціям і прогнозам в області шрифтового дизайну. Вона називається  «Ad fontes: минуле і майбутнє української кирилиці».

І о 14-45 дизайнерки Наталія Синєпупова та Cвітлана Саворона розкажуть про реформи в дизайн-процесах і візуальних комунікаціях крізь призму освіти. Тема їхньої лекції звучить наступним чином: «Дизайнактивізм: нова роль дизайнера».

Нагадуємо, що вхід на заходи Ukrainian Design: the Very Best Of вільний для всіх бажаючих. Чекаємо на вас у G 13 project studio (Балтійський провулок, 23) з 13 до 17 жовтня. Експозиція працюватиме щодня з 10-00, програму лекцій уточнюйте на сайті конкурсу http://design-awards.com.ua/

Обсудить с другими читателями:
Погода