Lenovo дякує вчителям

NGN.agency ⚡️ зі своїм клієнтом Lenovo Ukraine презентували соціальний ролик на День вчителя.

Коментарі 2096
Відео, наповнене теплом та вдячністю вчителям, нагадує про вагомий вплив вчителів на становлення кожної людини. Створюючи ролик, NGN.agency ⚡️ отримали дозу натхнення та дуже кайфонули від зйомки такого крутого соціального проєкту.
Разом з роликом Lenovo Ukraine хочуть  подарувати можливість користувачам сказати ще раз «Дякую!» людині, яка допомогла стати їм тими, ким вони є. Ті, хто хоче поділитися цікавою історією про свого вчителя, мають можливість розказати її розказати бренду, заповнивши анкету на офіційній сторінці  Facebook Lenovo Ukraine. Журі вибере найяскравішу історію і подарує вчителю, про якого йшла мова, новий ноутбук Lenovo. Визначення результатів відбудеться вже 5 жовтня.

“У першу чергу ми хотіли самі від імені Lenovo подякувати усім учителям України напередодні професійного свята. А також залучити користувачів, адже у шкільні роки, зазвичай, ми ще не усвідомлюємо ні отриманих життєвих уроків, ні того, як це вплине на нас у подальшому. Завдяки ідеям та натхненню команди  NGN.agency ⚡️відео вийшло дуже атмосферним і чуттєвим.Таким, що спонукає згадати період навчання в школі\коледжі чи університеті і знову переосмислити та оцінити отримані поради та підтримку.  Усією командою ми сподіваємося зібрати якомога більше цікавих історій, якими потім поділимося на своїх сторінках, щоб тим самим подякувати всім освітянам та наставникам”, - коментує команда Lenovo.
За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода