Leo Burnett Ukraine розробила яскраву етикетку для нового продукту CHILL Smoothy

AB InBev Efes робить літо CHILLним із новим смаком CHILL Smoothy

Комментарии 2767

Нарешті – літо! А з ним — настрій більше релаксувати та СHILLити. Саме тому справжнім відкриттям сезону стане новий смак у лінійці CHILL — CHILL Smoothy від AB InBev Efes.

CHILL Smoothy – це поєднання стиглої чорної смородини та свіжої м’яти, що створюють незабутній кисло-солодкий смак. Smoothy, як й інші смаки в лінійці CHILL, - це легкий освіжаючий напій без пивного присмаку та гіркоти. Мемовим героєм нового смаку став релаксовий лемур — ще давно він знайшов дзен и точно знає як правильно СHILLити. Все згідно філософії бренда! Вона заснована на релаксі та позитивному настрої, що знайшло відображення у слогані «Залипаю, нікого не чіпаю».

Команда Leo Burnett Ukraine розробила яскраву етикетку для нового продукту, додавши жовто-сині патерни у стилістиці нео-мемфіс, аби кожна деталь упаковки передавала релакс.

Лінійка CHILL вже має три трендові смаки, Sour, Sweet, Spicy, зовсім не схожі один на одного. Тож кожен знайде власний CHILL за смаком!

«В Україні категорія бірміксів набуває популярності та стає частим вибором покупців, особливо влітку. Ми хотіли запропонувати щось особливе і створили новий освіжаючий напій з ягідним смаком. Сподіваємося, що споживачі й експерти оцінять свіжість та натуральність новинки», — говорить Катерина Зражевська, маркетинг-менеджер брендів преміального сегмента AB InBev Efes.

Напій містить 5% алкоголю і випускається на Харківській пивоварні у скляних пляшках ємністю 0,5 л з квітня 2017 року.

За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода