Lexus RX присвятили фільму "Чорна Пантера: Ваканда назавжди"

Lexus та Adidas спільно створили яскравий і нестандартний кросовер

Коментарі 1055
Lexus RX доопрацьований дизайнерами-початківцями Adidas у стилістиці фільмів "Чорна Пантера". У нього особливе забарвлення кузова й ексклюзивне внутрішнє оздоблення.

Кросовер Lexus RX 2023 отримав нову незвичайну версію Vibe-Branium. Її присвятили фільму "Чорна Пантера: Ваканда назавжди". Подробиці новинки розкрили у пресслужбі Lexus.
Новий Lexus RX Vibe-Branium створили зі стажистами Школи експериментального навчання дизайну Adidas. Стилісти-початківці вирішили пофантазувати і вигадали спортивну форму для команди країни Ваканди з всесвіту Marvel і пофарбували в її кольори кросовер Lexus.
Чорний автомобіль покрили фіолетовим візерунком і золотистим декором, а на капоті з'явилося зображення намиста Чорної Пантери. На кузові, в салоні та меню мультимедіа з'явилися написи вигаданою мовою Ваканди.
Візерунком прикрасили і салон Lexus RX, причому на дерево його нанесли за допомогою лазерного гравіювання. Кермо та підголовники сидінь покриті спеціальним синтетичним матеріалом, з якого виконана підошва кросівок Adidas 4Dfwd. Ці накладки виконані методом 3D-друку.
 video
Для доопрацювання обрали топовий гібрид Lexus RX 500h у виконанні F-Sport. Кросовер оснащений 2,4-літровою бензиновою турбочетвіркою та двома електромоторами загальною потужністю 370 к. с. І розганяється до 100 км/год за 6 с.

За матеріалами https://focus.ua/
Обговорити з іншими читачами:
Погода