LG оновила логотип уперше за 9 років

LG Electronics (LG) оприлюднила новий напрямок бренду та візуальну ідентичність, яка покаже цінність Life's Good за допомогою більш динамічного та молодого вигляду в усіх фізичних і цифрових точках контакту з клієнтами.

Коментарі 1271
Новий та старий логотипи компанії
Новий та старий логотипи компанії
LG Electronics (LG) оновила логотип, повідомляється на сайті компанії. Для нової версії дизайнери використовували яскравіший червоний колір, прибрали круглу рамку, а сама емблема стала тоншою. Востаннє компанія змінювала логотип у 2014 році.

Новий логотип анімований - він може підморгувати, кивати, посміхатися.

«У цифровому просторі символ компанії оживе, залучатиме користувачів новим рівнем експресивності. Символ бренду, що складається з букв «L» та «G», може виконувати вісім унікальних рухів, включаючи кивок голови, обертання та підморгування. З їхньою допомогою він може вітати клієнтів доброзичливою посмішкою або рухатися у такт із фоновою музикою на цифрових платформах», — йдеться у релізі компанії.
У LG Electronics стверджують, що новий дизайн логотипу найповніше розкриє цінність слогана Life's Good і надасть йому «динамічніший і молодіжний образ». У компанії планують використовувати слоган набагато частіше, ніж раніше.

Лого, що рухається, збираються застосовувати в цифрових продуктах компанії. За рахунок ребрендингу виробник має намір зацікавити ще більшу аудиторію людей.
Обговорити з іншими читачами:
Погода