lifecell підтримує свободу в усіх її проявах

Український мобільний оператор lifecell пропонує абонентам ще більше свободи з послугою перенесення номера разом із кодом (MNP) і запускає національну рекламну кампанію про свободу підтримувати своїх.

Коментарі 1417

Свобода – це завжди вибір. Волелюбний народ сам вибирає свою долю, своє майбутнє. І захищає свій вибір. Нині, у воєнний час, українці також вибирають, що дивитися, що слухати, що купувати, як спілкуватися і якими послугами користуватися. Адже свобода – це також право відмовитися від того, що не влаштовує, навіть якщо йдеться про телеком-послуги. Український мобільний оператор lifecell пропонує абонентам ще більше свободи з послугою перенесення номера разом із кодом (MNP) і запускає національну рекламну кампанію про свободу підтримувати своїх. Кампанія уже стартувала на ТБ і буде запущена онлайн та на рекламних носіях.

«Ми завжди  виступаємо за свободу у всіх її проявах. Зараз громадяни обирають послуги ще і з патріотичної позиції. Тому ми пропонуємо скористатись послугою перенесення номерів і приєднатися до lifecell», – коментує Аві Щупак, керівниця відділу маркетингових комунікацій lifecell.

«Свобода у ДНК нашого бренду підкреслена слоганом «Вільно мобільно». Але ми вперше розширюємо це поняття у своїх комунікаціях у різних напрямках: від свободи відносин до свободи нації», – зазначає Антон Цибенко,  Creative Lead  відділу маркетингових комунікацій lifecell.

З моменту запуску послуги MNP найбільше абонентів — понад 126 тисяч — зробили вибір саме на користь lifecell. Згідно з опитуванням, проведеним мобільним оператором серед нових абонентів, вони найбільше задоволені збалансованими тарифними планами та якісним мобільним інтернетом.

 video

lifecell

Head of Marcom – Аві Щупак

Creative communication lead – Антон Цибенко

Creative сopywriter – Віктор Антропов

Brand manager – Тетяна Ільєнко

Production: Electric Sheep Film

Director: Steven Leone

DOP: Антон Фурса

1st AD: Євгеній Шкляревич

Executive producer: Андрій Копоц

Producer: Оля Данюкова

Bidding Producer: Анна Кулішенко

Production manager: Андрій Наумчук

Casting:  Євгенія Штучка

Production designer: Данило Дубровський

Costume designer: Василь Бондаренко

MUA: Марія Пілунська

Editing: Алекс Гоняйло

Color: Валентин Вернігор

Sound: Макс Нікітенко

Postproduction: Chupacabra

Photographer: Алекс Леус

Equipment: PATRIOT RENTAL

Обговорити з іншими читачами:
Погода