lifecell показав роботу інженерів оператора під час війни очима художників-ілюстраторів

Для того, щоб показати сміливість технічних спеціалістів, lifecell залучив до співпраці художників-ілюстраторів. Завдяки цій колаборації, все більше людей в соціальних мережах побачили, що значить забезпечувати роботу мобільного зв’язку під час війни.

Коментарі 2301

Від початку повномасштабного вторгнення рф на територію України, мобільний зв'язок став чи не найнеобхіднішим в житті людей. Адже знати, що з близькими, рідними та друзями все гаразд – це найцінніше. Тому працівники lifecell, ризикуючи життям, намагаються якнайшвидше відновлювати зв'язок, щоб наші абоненти могли відправити повідомлення «Як ти?» й отримати довгоочікувану відповідь.

Для того, щоб продемонструвати сміливість та героїзм технічних команд lifecell, команда маркетингових комунікацій започаткувала в соціальних мережах проєкт «Герої серед нас». В його межах запропонувала ілюстраторам намалювати те, як вони бачать роботу мобільного оператора під час війни. «Щоб надихнути митців і показати, в яких умовах зараз працюють наші інженери,  ми вислали їм реальні фото, зроблені в різних областях України під час війни, - прокоментувала Ірина Гурошева, SMM-експерт lifecell. – Після цього, ілюстратори креативлять у власному стилі і навіть додають свої листування з рідними під час війни».

Серія постів із віжуалами ілюстраторів:

Команда lifecell за час повномасштабної війни здійснила понад 16 тис. виїздів для ремонту обладнання, а це 80-90 бригад щоденно роблять по 2-3 виїзди. «Ми щиро вдячні нашим телеком-героям, які ремонтують зв'язок, ризикуючи власними життями. Тому ми плануємо продовжувати співпрацю з українськими художниками й розповідати про внесок героїв-зв’язківців в нашу перемогу», - додали в команді lifecell.    

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода