lifecell проти тарифного навантаження на кишені

Український мобільний оператор lifecell пропонує абонентам зняти навантаження з кишень і запускає національну рекламну кампанію, у якій показує альтернативу обтяжливим тарифним умовам при повному збереженні номеру.

Коментарі 926

Щодня ціни на товари та послуги зростають, і це обтяжує кишені українців. Щоб  полегшити собі життя та позбавитися  зайвої рутини, можна довіритись мобільному оператору, який буде комфортним як у користуванні, так і в питаннях ціни. Про це подумав і подбав lifecell під час запуску нової кампанії про послугу Mobile Number Portability (MNP) – перенесення мобільного номера. Завдяки цій послузі при перенесенні номера до lifecell абонент повністю зберігає його разом з кодом оператора.

«Ми вважаємо, що наші послуги мають максимально полегшувати життя та позбавляти людей страху, що взаємодія з мобільним оператором може бути складною чи обтяжливою. Ми за легкість у всьому. Тому і в наших роликах ми показали, як герої у прямому сенсі страждають від обтяжливих умов інших операторів. В них виснуть кишені, їх тягнуть додолу телефони чи важкі сумки», – розповідає Аві Щупак, керівниця відділу маркетингових комунікацій lifecell.

Натомість український мобільний оператор lifecell пропонує абонентам зняти навантаження з кишень і запускає національну рекламну кампанію, у якій показує альтернативу обтяжливим тарифним умовам при повному збереженні номеру. 

Щоб полегшити кишенькове навантаження, у новому ролику lifecell пропонує тариф-бестселер «Вільний Лайф», який для нових абонентів може стати чудовою альтернативою обтяжливих тарифів.

«Ми намагались з гумором підійти до проблеми - гіперболізувати повсякденні турботи людей і перенести їх у наш ролик. Коли працюєш з абстрактними речами, то завжди цікаво придумувати спосіб їх зображення у предметному ролику чи віжуалі», – зазначає Антон Цибенко, Creative Lead відділу маркетингових комунікацій lifecell.

З моменту запуску послуги MNP найбільша кількість абонентів, які перенесли номер до іншого оператора, перейшла саме до lifecell. 

Оператор щасливий полегшувати життя клієнтів хоча б у сфері мобільного зв`язку.

 video

lifecell
Head of Marcom – Аві Щупак
Creative communication lead – Антон Цибенко
Creative сopywriter – Віктор Антропов
Brand manager – Тетяна Ільєнко

Isobar agency

Client service director: Sasha Baidikova

Project manager: Kateryna Starytska

Creative director: Evgenii Molna-Ivasiuk

Head of art: Pavlo Melnyk-Krysachenko

Copywriter: Sofia Maksymiv

Copywriter: Mariia Karmanna

Electric Sheep Film Production

Director: Shiny Brilliantstar

DOP: Anton Fursa

1st AD: Alina Krasnyans’ka

Executive producer: Andrei Copots

Producer: Danyukova Olya

Bidding Producer: Anna Kulishenko 

Production manager: Andrew Naumchuk, Gleb Pilipenko

Casting:  Karin Melnychenko

Production designer: Yelena Yemelyanova

Costume designer: Dina Golubeva

MUA: Pylunska Mariia

Editing: Aleksandr Sofin

Color: Valentyn Vernigor

Sound: Maks Nikitenko

Postproduction: Chupacabra

Equipment: PATRIOT RENTAL

За матеріалами пресрелізу 

Обговорити з іншими читачами:
Погода