lifecell і R Agency знають, що робити цього літа

Цього літа lifecell запустив акцію «Літний драйв», яка дає абонентам оператора путівку в літо, повне інтернету. Для всіх «новеньких» діджитал-оператор пропонує безкоштовний трафік у святкові дні, вихідні та в нічний час буднів.

Коментарі 2168

Ідею для нової кампанії створило агентство R Agency разом із командою маркетингових комунікацій lifecell. Вона полягає в тому, що у абонентів з’являється справжня свобода бути там, де хочеться. І все це завдяки безлімітному інтернету.

Можна злітати на Марс в онлайн-іграх, побути котиком на нудному Zoom-мітингу або навіть увірватися на концерт улюбленої групи в 4К.

 lifecell_summer_30sec_newsub

А щоб підняти настрій уже існуючим абонентам, lifecell подарує їм «Літній драйв» просто за гарну усмішку. Для цього користувачам Android необхідно зайти в застосунок «Мій lifecell», усміхнутися й отримати інтернет у вихідні та в нічний час буднів без обмежень на все літо! Невдовзі функція буде доступна для користувачів iOS.

 lifecell_summer_15sec_oldsub

«Досвід показав, що такі промокампанії добре працюють із прив'язкою до сезону. Наприклад, акція 2020 року «200% літа» повністю виправдала наші очікування.Тож цьогоріч ми вирішили повторити успіх. Це дуже щира кампанія, в яку ми справді віримо. Комунікація була спрямована одразу на дві групи абонентів: тих, що вже з нами, і нових, які тільки приєднались до lifecell. Наявні абоненти можуть взяти участь в акції за усмішку. Щоб скористатися пропозицією, абонентам потрібно просто зайти в застосунок «Мій lifecell» і усміхнутися. Такий софт є унікальним для телеком-ринку, тож ми продовжуємо бути піонерами у впровадженні нових технологій, спрямованих на підвищення лояльності аудиторії», коментує Аві Щупак, керівниця відділу маркетингових комунікацій lifecell.

Сredits:

lifecell

Head of Marketing Communications – Avi Schupak

Creative Communication Lead – Anton Tsybenko

Brand Management and Communications Expert – Ivanna Schneider

Copywriter – Viktor Antropov,


R Agency
Creative Director – Dima Liutyi
Art Director – Lenya Nakonechnyi
Designer – Artur Blihor
Senior Copywriter – Danil Tertichniy
Copywriter – Illya Zhurava
Senior Account Manager – Maria Ursta
Account Director – Aleksey Provorotskyy

KENGURU production

Director – Maxim Marchenko

DOP – Alexey Milokost

Executive producer – Sergey Kotik

Production director – Andrey Cherevko

Producer – Lyudmila Linskaya

Stylist – Vitaly Manko

Сasting – Easycasting

Art Department – Pavel Burenev

Postproduction studio – Kirill Udovenko and Кenguru Postproduction

Сolorgrading – Dmitry Vasilenko

Music – Propeller studio

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода