lifecell у новому відео закликає: «З кого досить – хай переносить!»

Мобільний оператор lifecell представив нову відеоісторію про послугу портації мобільного номеру до мережі іншого оператора (MNP), яку відтепер можна здійснити віддалено. Відеоролик вийшов у рамках національної рекламної кампанії про свободу з послугою перенесення номера.

Коментарі 1385

Новий ТВ-ролик присвячений оновленій послузі перенесення мобільних номерів разом із кодом (MNP). lifecell першим серед мобільних операторів України запустив можливість зміни мережі оператора без відвідування магазину. Відтепер абоненти, які хочуть перенести свій мобільний номер до мережі lifecell, можуть це зробити без відвідування магазину - за допомогою eSIM або нового стартового пакета.

Такими нововведеннями бренд вчергове підтверджує свою технологічність та підкреслює цінність свободи, яку він надає абонентам – мати вибір і вільно змінювати оператора навіть під час війни, коли немає можливості відвідати брендовий магазин, або навіть вимушено перебуваючи за кордоном.

«З кого досить – той переносить. Життя триває і люди не зупиняються у пошуках привабливих пропозицій. Ми уявили, в яких умовах наші нові абоненти наразі можуть переносити номер. І вирішили розповісти про це, а точніше – заспівати», – зазначає Антон Цибенко, Creative Lead відділу маркетингових комунікацій lifecell.

«Ми використовуємо цифрові технології для полегшення взаємодії між абонентами та оператором. Приємно, що lifecell, єдиний з великої трійки операторів, реалізував віддалене перенесення номеру. До того ж, онлайн-процедура особливо актуальна сьогодні, коли не завжди є електроенергія у точках продажу, до того ж не потрібно кудись їхати для подачі заявки», – коментує спрощення процедури Аві Щупак, керівниця відділу маркетингових комунікацій lifecell.

З моменту запуску послуги MNP найбільша кількість абонентів, які перенесли номер до іншого оператора, перейшла саме до lifecell. Нові абоненти задоволені якістю послуг, зокрема мобільного інтернету, та збалансованими тарифними планами.

 video
За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода