Lil Nas X став обличчям бренду сумок Tabby

Американський бренд Coach представив рекламну кампанію In My Tabby багаторічного бестселера — сумки Tabby, точніше, її оновленої версії.

Коментарі 1044
У фотосесії знявся хіп-хоп-виконавець Lil Nas X, а також актриса Каміла Мендес (Рівердейл), японська модель Кокі та китайська актриса У Цзиньянь. Автором фотографій та відео стала Шарлотта Уельс.
Як повідомляє WWD, Coach переосмислив не тільки зовнішній вигляд моделі сумці, але і її суть, щоб вона відповідала запитам молодшого покоління.

У відео Lil Nas X розповідає про свої творчі плани, Каміла Мендес ділиться історією становлення в професії, Кокі — як пробувати в житті нове, а Цзиньянь обговорює перетворення кар'єрних труднощів у можливості.
 video
«Я завжди вважав, що мода має бути чимось більшим, ніж просто стиль. Вона має бути пов'язана із спільнотою та створенням безпечних просторів, де люди можуть вільно висловлювати себе. "In My Tabby" об'єднує сім'ю Coach та співробітників, щоб надихати людей на самовираження», - сказав креативний директор Coach Стюарт Веверс.
Обговорити з іншими читачами:
Погода