Лисичка-перевертень, тремтячі ціни і Фокстрот

Havas Ukraine презентували нову кампанію до Чорної п’ятниці

Коментарі 1495

Здивувати споживачів у Чорну п'ятницю досить складно, адже кожен знає, що попереду на них чекає велика кількість акційних пропозицій. Бренд-героїня компанії Фокстрот, лисичка Фоксі, не боїться конкуренції і виходить на полювання в образі перевертня напередодні великих знижок. Знову.

Продовжуючи працювати з образом добре знайомого маскоту, команда Havas Ukraine запропонувала адаптоване продовження минулорічної кампанії, та знову показала, на що здатна Фоксі заради низьких цін для своїх покупців.

«Наше завдання – не просто розповісти споживачам про те, що Фокстрот, як і інші бренди, даруватиме великі знижки. Ми маємо донести це цікаво і не дати покупцям загубитися серед десятків інших акційних пропозицій. Наш інструмент у цьому – історія Фоксі, завдяки якій ці знижки взагалі з'явилися», – розповіла Тетяна Сахнюк, СЕО Havas Ukraine.

Минулорічна Фоксі спричинила фурор у коментарях, тож цього разу команда надала лисичці ще більше рішучості до боротьби з цінами. У новому тизері  Фоксі не просто закликає ціни боятися, а переходить до дій – і вирушає до магазинів Фокстрот.

 video

Credits

Havas Ukraine:

Creative Director — Сергій Ярославцев

Art — Андрій Тимощук

Copy — Анастасія Лаврищева

CSD — Ольга Балучинська

Senior Account Manager — Катерина Волкова

Фокстрот

Marketing Director —  Наталія Ставраті

Creative Director —   Олександра Шабля

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода