LOBODS виграла тендер на SMM-супровід компанії Carlsberg Ukraine

Digital-агенція LOBODS виграла тендер на SMM-супровід компанії Carlsberg Ukraine, що входить до складу Carlsberg Group.

Коментарі 1763

Digital-агенція LOBODS займеться розвитком соцмереж Carlsberg Ukraine і зосередиться на комплексному розвитку сторінок компанії в Facebook і Instagram, продакшені контенту і впровадженні додаткових механік просування: AR-ефектів, influencer marketing.

«Ми раді співпраці з таким брендом як Carlsberg Ukraine, адже це можливість використовувати весь наш досвід в даній сфері для реалізації крутих і яскравих проявів, - коментує команда LOBODS. - Ми плануємо впроваджувати нові креативні механіки для того, щоб створити круте ком'юніті бренду і домогтися WOW-ефект».

«Ми готові до крутих змін, тому ми з LOBODS. Впевнена, що в продуктивній співпраці  з агенцією наші сторінки в соціальних мережах стануть цікавими для цільової аудиторії та вийдуть на одну комунікаційну хвилю із нашими споживачами.  Портфоліо та досвід агенції стовідсотково підтверджують їх професіоналізм та експертизу в напрямку SMM, яким ми готові довіритися.», - коментує Старший менеджер із корпоративних відносин Carlsberg Ukraine, Олена Бабикіна.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода