Logitech розширює можливості Mac за допомогою MX Master 3 і MX Keys

Компанія Logitech оголосила про випуск Logitech MX Master 3 for Mac і Logitech MX Keys for Mac, оновлень для преміум-серії Master Series, яка відтепер оптимізована для досвідчених користувачів Mac і Apple.

Коментарі 1438

Найпопулярніші високопродуктивні миша та клавіатура Logitech, які доступні в ексклюзивному кольорі Space Gray, були налаштовані таким чином, щоб доповнити переваги пристроїв Apple.

«Ми хочемо розширити творчі можливості користувачів Mac, пропонуючи їм повністю розкрити свій потенціал за допомогою нашої кращої в галузі миші та клавіатури, які здатні удосконалити будь-яке робоче місце, – зазначила Дельфіна Донн-Крок (Delphine Donne-Crock), генеральний менеджер з креативності та продуктивності Logitech. – Наші новітні доповнення лінійки Master були переосмислені для вимогливих розробників контенту, яким потрібні найкращі інструменти для роботи і які цінують естетику Apple, а також підвищену продуктивність. За допомогою MX Master 3 і MX Keys ми прагнемо забезпечити неперевершені можливості для роботи на Mac і iPad».

Logitech MX Master 3 for Mac

Logitech MX Master 3 for Mac – вдосконалена бездротова миша з фірмовими функціями лінійки Master, до яких входять коліщатко нового покоління MagSpeed™, яке плавно переходить від вибору з точністю до пікселя до надшвидкої прокрутки, анатомічну зручну форму самої миші та оптимізовану область великого пальця для легкого доступу до великого колеса бічної прокрутки і додаткових кнопок. Датчик Darkfield з чутливістю 4000 точок на дюйм дозволяє відстежувати практично будь-яку поверхню, і навіть на скляному столі ви кожен раз будете потрапляти курсором на потрібний піксель під час роботи над макетом в Photoshop. Спеціальні профілі для додатків оптимізують робочий процес для Adobe, Google Chrome, Safari та безлічі інших програм. Акумулятор MX Master 3 for Mac працює до 70 днів і може заряджатися під час використання. 

Logitech MX Keys for Mac

Logitech MX Keys for Mac надає користувачам кращі можливості низкопрофільного набору від Logitech у фірмовій розкладці Macintosh. Бездротова клавіатура забезпечує чудові враження від набору тексту з відмінною тактильної реакцією і розумним підсвічуванням. Коли руки користувача наближаються до клавіатури, вона підлаштовується під умови навколишньої освітленості, щоб ви бачили на ній яскраві і чіткі символи – коли б натхнення не зійшло на вас. MX Keys має оптимізовану прошивку для Mac, оснащена підзарядкою за допомогою USB-C і дозволяє легко переміщатися з MacBook, iPad або iPhone.

MX Master 3 и MX Keys – специально для Mac

Master Series for Mac спеціально створена для підвищення продуктивності творчих людей і відрізняється підвищеною швидкістю та точністю роботи. Потужність MX тепер оптимізована для MacOS і сумісна з iPadOS, що дозволяє легко працювати з будь-якими пристроями Apple та перемикатися між ними, не змінюючи пристроїв введення.

MX Master 3 for Mac:

- кнопка жестів;

- швидка зарядка за допомогою кабелю USB-C;

- колір Space Gray Finish;

- комфорт, форма та інтуїтивне управління;

- коліщатко нового покоління MagSpeed™;

- Датчик Darkfield з чутливістю 4000 точок на дюйм.

MX Keys for Mac:

- індивідуальні налаштування розкладки;

- підзарядка від USB-кабелю-C;

- колір Space Gray Finish;

- розумне підсвічування;

- технологія Flow, що дозволяє передавати зображення, документи та файли між комп'ютерами.

В Україні Logitech MX Master 3 for Mac та MX Keys for Mac з'являться орієнтовно в серпні поточного року.

Офіційним дистриб'ютором продукції Logitech в Україні є компанія АСБІС-Україна – один з найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода