Ілон Маск купив Twitter: угода століття відбулася

Чутки про те, що Ілон Маск має намір придбати Twitter, з'явилися ще навесні. Але угода постійно зривалася з різних причин. Наприклад, інвестор вимагав від соціальної мережі надати інформацію про кількість на майданчику реальних користувачів і ботів. Останніх, за твердженням адміністрації Twitter, було трохи більше ніж 5%. Але офіційно вона ці дані підтвердити не змогли чи не схотіли, що призвело до падіння вартості акцій компанії-власника.

Коментарі 422

Угода коштувала Маску 44 млрд доларів. За попередніми підрахунками, вартість однієї акції вийшла в межах 54,20 доларів. Хоча такі дані оголошувалися ще за минулою домовленістю, тож реальні цифри наразі невідомі.

Примітно, що мільярдер планує дуже багато змінити в соціальній мережі. Наприклад, вона має поступово стати політично нейтральною й більше не маніпулюватиме різним електоратом. Експерти стверджують, що Маск розширить функції свободи слова в Twitter, але, зрозуміло, це не стосуватиметься тем, які заборонені законом. Тобто велика кількість обмежень усе ж залишиться. Таке рішення пов'язане з тим, що конкурентна соцмережа, де збираються прихильники Трампа Truth Social, уже за кількістю скачувань обігнала «Твіттер».

Окрему увагу Маск планує приділити питанням безпеки Twitter. Він хоче впровадити в систему наскрізне шифрування. Це дасть змогу знизити ризик того, що хтось шпигуватиме за особистими повідомленнями користувачів і збиратиме дані про них.

У завершенні свого поста Ілон написав, що зробить Twitter веселішим, а незабаром викупить ще й «Кока-колу», щоби повернути до неї кокаїн. Хоча це, напевно, був жарт. Чи ні?

До речі, на здійснення угоди або відмову від неї приймали ставки багато чеських букмекерських контор. Хоча зазвичай вони далекі від бізнесу й подій політичного світу. Головна спеціалізація таких букмекерів — ставки на спорт. Водночас зручно, що робити їх можна з будь-якої країни через інтернет. І новачкам вони пропонують хороші вітальні бонуси, забрати які можна одразу після реєстрації.

Обговорити з іншими читачами:
Погода