Ілон Маск звільнив топменеджерів Twitter

Бізнесмен Ілон Маск звільнив топменеджерів Twitter після поглинання компанії, повідомляє The Wall Street Journal. Це ексгендиректор Параг Агравал, ексфіндиректор Нед Сігал та інші.

Коментарі 2049
Наприкінці жовтня Маск провів певний час у штабквартирі Twitter у Сан-Франциско, де зустрівся зі співробітниками компанії. Бізнесмен також залучив кількох інженерів Tesla, щоб вони допомогли "оцінити" код Twitter, повідомляє Bloomberg.

Маск, який критикував керівництво Twitter і конфліктував з Агравалом, уже звільнив щонайменше чотирьох керівників, зокрема Віджаю Гадде, керівницю з політики Twitter, і Шона Еджетта, головного радника компанії. The New York Times повідомила, що в четвер "принаймні одного" керівника вивели з офісу компанії.

Раніше у публічних виступах і в приватних повідомленнях Маск казав, що хоче послабити правила модерації Twitter і що йому не подобаються постійні заборони. Він також, найімовірніше, звільнить більше співробітників, хоча до цього сказав, що скорочення не досягнуть 75%.

На додаток до послаблення правил модерації у соцмережі, Маск заявив, що хоче відкрити алгоритм Twitter, щоб користувачі могли краще розуміти його рекомендації. Водночас він намагався запевнити рекламодавців, що не хоче, щоб соцмережа була "безкоштовним для всіх пекельним пейзажем" і що Twitter має бути "найповажнішою рекламною платформою у світі". Головна операційна директорка Twitter Сара Персонетт написала, що у неї була "чудова дискусія" з Маском.

За матеріалами https://tech.liga.net/
Обговорити з іншими читачами:
Погода